Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem maszturbáltam vasárnap...

Nem maszturbáltam vasárnap óta. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta nem maszturbáltam (ma kedd van) mert megbeszéltem a barátnőmmel hogy ha találkozunk szombaton akkor még jobban élvezzük. Aztán most elmentem fürdeni és egyáltalán nem álltam fel. Próbáltam elképzelni,pofozni,húzogatni,vizzel locsolni de semmi..mi lehet a baj?? Nagyon beparáztam!!! Előre is köszi! 15/F

2014. jan. 7. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Magától csak úgy nem áll fel

kell inger

látvány stb.

2014. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom persze de máskor fel szokott..meg a makkba se megy vér csak ha a barátnőm csinálja..ez mitől lehet??
2014. jan. 7. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy meg tudtad állni 2 napig. Ha nem maszturbálok naponta 1 vagy 2 alkalommal, elaludni sem tudok... Szerintem semmi bajod. Gondolj arra, hogy szombaton milyen klassz lesz majd full tele patronnal ráizgulni a barátnődre :)
2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát az biztos!!:)

Köszi szépen,kicsit megnyugtattál..de amúgy én is alig birom..

2014. jan. 7. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Majd álmodban elélvezel.Ilyenkor szokott ez történni mikor

ilyenen jár az ember agya állandóan .

2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem áll fel, hanem, hogy 15 évesen szexelsz... Kicsit várj még vele.
2014. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a mi dolgunk,és mi tudjuk mennyire vagyunk érettek. Szeretjük egymást és készen állunk. Szellemileg is érettek vagyunk,nem csak testileg.
2014. jan. 8. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy így gondolod. Én csak egyet kérek: 30 évesen emlékezz majd vissza a mondatodra.
2014. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból beszélsz?
2014. jan. 24. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: ne aggódj, 30 évesen még simán formában leszel. A #3. válaszoló voltam, 38 vagyok :))))
2014. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!