Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mondanátok vény nélkül kapható...

Mondanátok vény nélkül kapható gombaölő szereket? Lehetőleg olcsót.

Figyelt kérdés

Már két hónapja nem múlik a viszketés a lágyékomon,utánaolvastam és kiderült hogy gombás fertőzés. Van rá valami kenőcs amivel elmúlik vagy irány a bőrgyógyász?

Köszi a válaszokat 19F



2014. jan. 7. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász, mert a gyógyszertárban kapható vény nélküli szerek általában gyengécskék, viszont remekül ki lehet nevelni velük semmilyen kezelésre nem reagáló, folyamatosan visszatérő gombát! Ne tedd! Másrészt a fertőzésedet tablettás/kapszulás úton is kellhet kezelni, és ilyen vény nélküli gyógyszer nincs.
2014. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább a bőr- és nemibeteg gondozó...de amúgy igaza van az előttem szólónak
2014. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Flukanozol. (V) Ez legaláb. Minden gombara jó es hatásos. Előtte kérj verkepet mert a májat megviselik a gombaoloszerek. Külsőleg is venykoteleset kérj. Sőt a kikevert gyógyszertári kenocsbe raknak gombaolo szert ami szintén vényköteles, arról nem is beszélve, hogy receptes glicerinés krém olcsóbb. Én 500ml kaptam 700ft ért. Ha simán kéred 500ft egy kis feher 150ml doboz.
2014. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Otthonra a ecet 100% gombaolo...
2014. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Orvoshoz most nem akarok ilyen miatt rohangálni mert vizsgaidőszak kellős közepén vagyok és így se érem utol magam .. :D Ecet? az hatásos?

2014. jan. 8. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Az ecetnek nincs gombaölő hatása, ráadásul őszintén, én nem kenegetném a f*omat, de még a környékét se ecettel. Ez a vizsgaidőszak duma egy bullshit. Tudsz tanulni a váróban, tudsz tanulni a buszon odafelé, az a 15 perc amíg az orvosnál bent vagy, semmit se fog számítani. Harmadrészt pedig vártál két hónapig. Lassan elég lenne már a várásból...
2014. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen hatasos!Sajnos gyakran volt fertozodesem ''ott''es hat ecettel kikezeltem.Mondjuk en no vagyok de ugy csináltam,hogy egy kisebb edenybe öntöttem ecetet tettem hozza melegvizet es hegyeguggoltam es jo alaposan oblogettem+aztattam magam...Megegyszer tenyleg hatasos!
2014. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6oska!!!Akkor rosszul tudod,mert az ecet gombaolo hatású!Labgomba es körömgomba esetén is ajánlatos az ecetes áztatas!Persze higitva vizzel!
2014. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

van ahol jó az ecet, de vannak gombák, aminek csak a pillanatnyi terjedését tudja csökkenteni; kezelés után idővel az visszatér.

illóolaj olaj is van, de irritálhatja a bőrt.

2014. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!