Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Hogyan tudom elérni, hogy ne menjek el olyan hamar? Mert szerintem 10 perc az kevés.

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Az aktus kezdetétől a 10 perc nem kevés .Az átlag idő

3-8 perc,és ezt a szakemberek normálisnak tartják .

Ha ez idő alatt a nő nem képes a csúcsra jutni,akkor már nem a férfiben kell a hibát keresni .! / Szexológia /

2014. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előtte egy-két órával.
2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Geryson válasza:
100%
Csinálj 2 menetet. Az elsőnél elmész "hamar", a másodiknál már nem fogsz. Egyébként a 10 perc fűrészelés már nem rossz. Előjátékkal persze már rövidke.
2014. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Atisbe válasza:
ez igy van , a 10perc bőven sok.5perc körüli a átlag a további csak fürészelés.ez miatt nem kell pánikolni
2014. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
75%

Van rá pár ötlet:

-próbáld ki azt (otthon, egyedül)hogy elkezded kiverni és mielőtt elmennél abbahagyod. az elején kellemetlen csak kelenföldig menni de megfelelő gyakorlással bőven az átlag fölé fogsz teljesíteni. ezzel ki tudod majd tolni kicsit.

- szex előtt verd ki akár többször is attól függ mennyire vagy csődör

-fújd le lidokainnal :)

-igyál 5 pálinkát vagy amennyitől már kicsit zsibbadsz

-vagy utolsó esélyként mondd meg a csajodnak hogy "neked is ugyanannyi időd volt"

2014. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Makacs Kun válasza:

Al Bundy (a Rém rendes család című sorozat főhőse) mindig ilyesmit mondott, ha nem került sor szeretkezésre: „Életed legjobb két percét puskáztad el”.


A tíz perc jó.

2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 EszK válasza:
Szeretném megjegyezni, hogy ha az előjátékot odáig húzod, amíg már a nő úgy kíván, hogy nem bír magával, akkor a 10 perc is bőven elég idő, hogy a csúcsra jusson. A nőknek többnyire a túl rövid előjáték miatt van szükségük több időre az orgazmusig, ezért ne legyél önző és ne siesd el ezt a részt... akkor már rendben lesz a dolog :)
2014. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
szex előtt 10-15 perccel menj be a fürdőbe és verd ki. nekem bejön... akkor szoktam bírni 20-30 percig is, sőt van h el sem tudok menni már utána.
2014. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
10 perc te jó ég. Az én párom 45 percig is bírja.
2014. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Celtix ***** válasza:
Alkohol. Iszol egy keveset, nem hoyg tiz perc, de tiz ora alatt sem sikerul :(
2014. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!