Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ettől bajom? (több lent)

Lehet ettől bajom? (több lent)

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác vagyok.Mint minden más fiú, én is szoktam önkielégíteni. Előfordult párszor az elmúlt években, hogy önkielégítés után a spermát egy tiszta alsógatyába töröltem és azt ledobtam a szobám padlójára.Majd másnap/vagy még aznap egy újabb önkielégítésnél megint abba töröltem.Eléggé hypochonder vagyok és rettegek attól, ettől lehet e bármi bajom.Legnagyobb félelmem,hogy lehet e ettől AIDS-em? Olvastam róla, hogy hogyan jön létre stb... de mégiscsak az a koszos földön volt az az alsógatya..és lehet e ebből baj? Visszagondolva szégyen az egész , de már megtörtént.Kérlek ne piszkáljatok, már nem változtathatok rajta...Csak segítséget kérek. Köszi szépen! :)

2014. jan. 16. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A koszos földön levő alsógatya gondolom a mosásba kerül másnap, nemdebár ? Akkor mi baj lehet belőle ?
2014. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Aids (HIV) leggyakrabban szexuális úton terjed. A saját spermádban nem "telepszik meg" csak úgy! Ez nem így működik!
2014. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak, hogy ki tudja mi telepedett rá arra a spermás alsógatyára, és én másnap újra beletöröltem, és hogy arról nem kerülhetett át ilyesmi a péniszemre? Elnézést ha nagyon nagy hülyeséget kérdezek, de ilyenkor a hypochonderségem miatt tovább gondolok mindent...
2014. jan. 16. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle .
2014. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem :D magadat nem tudod megfertőzni
2014. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmi semmiképpen! Még ha valami csoda folytán HIV vírus került volna a padlóra, a szabad levegőn az is elpusztult volna, mire érintkezésbe kerülsz vele!
2014. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nagy marhaság. :D

A semmitől nem lesz tele a levegő HIV vírussal, ami levegőn ráadásul elpusztul...

2014. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ez neked fokozza a sexuális izgalmadat.Hallottam már ilyenről,nem is lepett meg a kérdés .Ettől bajod nem lehet .
2014. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!