Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fél éve elkezdtem egy stanazol...

Juhász Zoltán.. kérdése:

Fél éve elkezdtem egy stanazol 10mg kúrát, de abbahagytom olyan 70 szemnél 2napig szoktattam le magam, szóval nem egyből hagytam abba. Nem szedtem mellé semmilyen levezetőt. Mostanába szokott fájni a vesém. Van vmi amitől megszűnne a fájdalom?

Figyelt kérdés
..

2014. jan. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az orvos, vagy az idő megszünteti.


Elég nagy hülyeség volt levezető nélkül nyomni....ilyet ne csinálj többet.

2014. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem minden esetbe faj csak ha pl kihuzom magam.. suliba volt alkalmassagi es mondtak h ver meg feherje van a vizeletembe utana elmentem vervetelre ott is volt vmi a verenel.. most megyek majd ultrahangra meg vervetelre.. mi bajom szarmazhat ebbol?
2014. jan. 20. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy ehhez semmi köze nincsen.

Akár még az is lehetséges, hogy vakbélgyulladás, csak ott érződik, idézőjelesen átáramlik- áttevődik a fájdalom.


Majd kiderül a további vizsgálatokon, amitől ne félj.

Ultrahang a következően néz majd ki feltételezhetően: bemész leveszed a felsődet, lefekszel egy ágy szerűségre, bekenik egy síkosítóval a hasadat, és a mellkasodat, és megnézik, hogy van-e valahol valami eltérő. A mostani vérvételnél pedig szinte mindent megfognak nézni majd.


Egyébként használt a stana? Milyen "intenzitással" szedted- hány szem/nap?

2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem nagyon hatott.. marmint en endomorph testalkatu vagyok es kardio nelkul szepen lement a viz... Es izom is szepen jott .. ha kemenyen tolod akkor olyan 6-8 honapot sporolsz.. visszaterve ha megis a stana miatt faj a vesem az lehet komoly? Szoval kezdjek elkoszonni a csaladtagoknak?
2014. jan. 20. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan komoly lenne a probléma, viszont ha nem találnak semmit, és a fájdalom az marad, akkor talán említsd meg majd hogy volt egy ilyen korszakod nem régen.

Egyébként nagy barmolást tud csinálni a szervezetedben, ha bután használod, de ez idézőjelesen darabszámra túl kevés ahhoz, bár mindenki más hogyan reagál rá, de szerintem nem ez lesz a ludas, sőt adja az isten. Addig is ne parázzál rá annyira.


Ha meggyógyulsz, akkor majd próbálj ki természetes zsírégetőket, vagy a legjobb ha magas intenzitású intervallum tréninget nyomatsz- HIIT edzést (High Intensity Interval Training: HIIT).

2014. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Változott valami?
2014. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, jelenleg midnen fájdalom elmúlt kb 2 napja.. szóval tényleg nemtom mi bajom lehet.. már másodjára volt ilyen hogy előjött és kb. egy hét után elmúlt..
2014. jan. 30. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy rendben vagy.


Ha tudsz menj el vizsgálatokra, és talán megtudják mondani, hogy mi a gond.

2014. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy a túl sok bevitt fehérje terhelte meg a veséd? Ha megint előjönne a fájdalom, lehet, csak csökkenteni kéne a fehérje-bevitelt. Azért jutott eszembe, mert egyesek tényleg nagyon durván sok fehérjét visznek be, ilyen 4-5g/tskg-okat.
2014. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!