Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma miután egy nylon kukászsáko...

Ma miután egy nylon kukászsákot kinyitottam olyan lett a kezem majd maszturbáltam és most vettem észre hogy ilyen fehér volt a makkom majd letöröltem most meg erősen piros elég nagy foltok vannak rajta nagy bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy lesz bajod tőle. De megtanulod hogy a farkadhoz csak úgy nyúlsz ha előtte megmosod a kezed. Akár hugyoznod kell akár ki akarod verni.
2014. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Piros ,mert jól megdolgoztad .
2014. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mostam kezet... Mi bajom lehet tőle?
2014. jan. 21. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túrós volt mert nem mostad rendesen és egy kicsit begyulladt a fityma alatt egy kicsit. Mosd rendszeresen!
2014. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem túrós volt :d hanem olyan mintha szappanos lett volna ... de azután miután a kukazsákot beleraktam a kukába... és utána mostam kezet...
2014. jan. 21. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Mossad meg és kenjed be neogranormonnal .De még egy kézkrém is megteszi ,mert megnyugtatja a bőrt .
2014. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
körömvirag van itthon az is jó?
2014. jan. 21. 21:05
 8/11 _Geri_ válasza:
Attól függ mi volt abban a zsákban, és még mihez nyúltál hozzá utána... Az is lehet, hogy csak túlerőltetted. Jól mosd meg, naponta akár többször is, ha 1-2 napig nem múlik irány az urulógus! Addig viszont se neked se a barátnődnek nincs mókázás.
2014. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kicsi az esélye, hogy ilyen gyorsan látható jele legyen egy fertőzésnek. Inkább arra tippelek, hogy máshonnan kaphattál el valamit. Lehet pl gombás fertőzés is.

Vagy pedig allergia. Ha nem múlik el, nézesd meg orvossal!

2014. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
elmúlt. szerintem az ment bele amivel be van kenve a kukazsák hogy könnyeben kinyíljon
2014. jan. 22. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!