Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erős szőrzet esetén az elektro...

Erős szőrzet esetén az elektromos borota (pl körpengés) összességében jobb, mint egy három pengés mach 3 borotva?

Figyelt kérdés

Több szempontot kellene figyelembe venni, szeretném, hogy mindenki írja le a véleményét, aki használta már mind a kettőt. Én csak 3 pengéset használtam.


A szempontok:


1. Borotválkozás közbeni/utáni fájdalom sűrű (pl napi) borotválkozás esetén? (elég gyorsan elkoptatom a mach 3 borotván. kb egy hónap és már fájdalmas használni...cserélni kell max 2-3 hónap után)


2. Drágább karbantartani/késeket cserélni benne? Hosszú távon melyik az olcsóbb?


3. Mennyire alapos? (Penge esetében babapopsi puhára tudok borotválkozni, ha új a penge)


Köszi a véleményeket, tapasztalatokat előre is.



2014. jan. 25. 13:50
 1/1 attackspan válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a körpengés villanyborotva nem jó érzékeny bőrre.

Nekem is érzékeny, korábban mach3-at használtam, mindig kipattogtam, és ahogy te is írtad fájt a bőröm nekem is.

Ezután kipróbáltam a körpengés villanyborotvát, attól még rosszabb lett, mert sokszor kell átmenni vele a szőrön, hogy pont bemenjen a kis résekbe a körpenge fedelén.

Sokat olvasgattam utána, mi lehetne a megoldás, és mostmár a régi, jól bevált borotvakést használom.

A mostani borotvákhoz képest sokkal élesebb, ami persze ahhoz vezet, hogy nem ingerli a szőrtüszőket.

Továbbá így nem lesz begyulladt szőrtüsző, nem fogsz kipattogni, és férfiasabb is.

De olvass utána mielőtt belevágsz!

A mach3-hoz képest neked jobban megérné, hiszen magadnak élezed a pengét.

Örülök ha segíthettem. :)

2014. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!