Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok es a péniszembő...

12 éves vagyok es a péniszemből valami féhér darabkák jönek ki. Ez normális?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem szomoru ez, hogy 12 evesen nem a sajat szuleit kerdezi meg egy gyerek? Ha barmi baj van, ki mas segithetne neki?
2014. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szomorúnak nem mondanám,de a legtöbb fiatal vagy a kortársaival,barátaival beszéli meg,mondja el ha valami van,vagy interneten néz utána.Sokszor azért nem mondják el a szülőknek mert van hogy szülő sincs vele tisztába mi is az,vagy hogy normális és a gyereket aki amúgy is gátlásos és fél elcipelné a gyerek akarata ellenére,a gyerekkel való beszélgetés és felvilágosítás nélkül egy számára kellemetlen vizsgálatra.


Vagy a legrosszabb még hogy a szülő képes a kollegáival is az ilyesfajta dolgokat megbeszélni,akiknek szintén van gyerekük és otthon megbeszélik a párjukkal és van hogy ebből aztán a másik korabeli gyerek is megtudja.Én meg a haverom,aki meg bekevert és vér cikibe hozta a csajt így tudtam meg hogy az osztálytársnőm mensturál,meg mellesedik,meg szőrős 10 évesen.


csak remélem anyám nem dumálta meg a kollegákkal a fejlődésem fokozatát még így utólag is.:-)



Van egy nővérem és anyu(mivel neki volt egy komoly felfázása és olyan erős antibiotikumot kapott fiatalon hogy teljesen elmúlt a folyása még 35 éves korába,az orvost azt mondta nincs vele gond) már nem is emlékezett hogy a lányoknál van fehér folyás,a tesómnak meg amikor lett folyása anyám azt hitte hogy valami betegésge van,bánta is a tesóm hogy emondta mert 11 éves gyereket nőgyógyászhoz akarta cipelni,a tesóm interneten mutatta meg anyámnak egy felvilágosító írásban hogy ez normális.


12 évesen van egy csomó dolog,változás amit nem lehet a szülőkkel megbeszélni,félő mit gondolnak,vagy kifecsegik másoknak,elmondják más szülőknek,ki akarja hogy más tudjon róla,a szőrősődés,a maszturbálás,az előváladék,sperma,mensi,mell növekedés stb.


És tényleg megbeszélik másokkal ez tapasztalat.

2014. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!