Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék? Pénisz (fityma...

Mit tehetnék? Pénisz (fityma fájdalom és duzzadás)

Figyelt kérdés
Szerelmeskedtünk a párommal és elfogyott a síkosító, ezért tusfürdőt használtunk. Elaludtunk és reggel fürödtem csak le. Pár nap múlva kirepedezett a makkom és sebes lett. Bekentem Canestennel, de a krém le volt járva. Most felduzzatt a fitymám vörös és nagyon ég. Nem otthon vagyok így szerdán jutok csak orvoshoz. Kenjem be Canestennel (fertőzés?), vagy folytassam a kamilla kúrát amit ma kezdtem. Fityma lehúzásánál nagyon fáj.
2014. jan. 26. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Isten bizony, hogy tudtok ilyen baromságot kitalálni, hogy tusfürdővel... Nem csak neked, hanem a párodnak is baja lehet, eszem-f.om megáll, többet ne csináljatok ilyet!!


Ami a mostani problémát illeti, ne kend Canestennel még véletlenül sem. Ez egyértelműen nem gomba. A kamilla jó ötlet, az általános gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású, félő, hogy túl gyenge lesz, de az orvosig kihúzhatod vele. Semmilyen más kemikáliát ne kenj most rá, és azonnal amint lehet, orvoshoz.

2014. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak gratulálni tudok a sok eszetekhez és minél előbb irány mindkettőtöknek a bőr- és nemibeteg gondozó...a pasiddal mi van, neki is összehoztatok egy gyulladást? az se lehet kellemes :S

legjobb lenne, ha nem kennél rá semmit, max fertőtlenítőt: pl octenisept

2014. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A neogranormon sebre ,gyulladásra egyformán nagyon is jó .

Vegyél egy üveg babaolajat,ez legalább steril ,ennél jobb síkositó nem is kell .

2014. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A neogranormon hámosító készítmény, nincs fertőtlenítő hatása. A makkra ráadásul eleve nem hiszem hogy jó ötlet kenni.
2014. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen mi is rájöttünk hogy nem túl okos ötlet. Biotron lámpa ezen is segít vagy mellőzem???
2014. jan. 27. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
lámpa ártani nem fog, igaz segíteni se...de ahogy gondoljátok...aztán majd írd meg, ha meggyógyultatok!
2014. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!