Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellkasi fájdalmam van 4...

Mellkasi fájdalmam van 4 napja. Nem folyamatos, de egyre hosszabb ideig van. Ez mitől lehet? Remélem nem infarktus.

Figyelt kérdés
Voltam tegnap háziorvosnál is,azt mondja kezdődő vírusfertőzés.Nem nyugtatott meg.Az elmúlt 6hétben sokat idegeskedtem munkahely miatt,lehet attól? 29/f
2014. jan. 29. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb ha kérsz beutalót egy teljes kivizsgálásra, távolról még a legjobb orvos se tudná megmondani mi a bajod, nemhogy itt. Szóval ez lenne a legegyszerűbb.
2014. jan. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan ezer és egy oka lehet. Lehet stressz, nekem is stressz eredetű szívfájdalmaim vannak, ha idegeskedek.

De hogy tudom, az annak köszönhető, hogy elmentem a dokihoz, aki kizárta a szívproblémákat és egyebet.

2014. jan. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvosod bizonyára mellhártyagyulladást vagy nagyon enyhe szívburokgyulladást vagy hasonlót véleményez. Ha megmérte a vérnyomást és a pulzust, csinált EKG-t és meghallgatta a mellkasod, akkor ez így rendben van, és az infarktus kb. kizárható. Ha még biztosabban akarsz lenni, EKG-n kívül terheléses EKG és szívultrahang segítségével tudsz biztosra menni.


Amúgy ha tudsz mozogni (sportmozgás) és a szokott idő után fulladsz ki és a szíved kellően felgyorsul akkor sztem nem infarktus.

2014. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!3-as válaszolónak:EKG-t nem csinált és mellkasom se hallgatta meg.Sportmozgás hatására nem éreztem rosszabbul magam.
2014. jan. 30. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!