Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha feláll a péniszem nem jön...

Ha feláll a péniszem nem jön le a fitymám a makkomról, de nem hiszem hogy fitymaszűkületem lenne mert simán fájdalom mentesen le tudom húzni. Ez normális? Ha óvszert akarok húzni előtte húzzam le a fitymám?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 23:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
hát...inkább mutasd meg egy urológusnak. a csajok nemszeretik ha van gond van a pénisszel.
2009. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"a csajok nemszeretik ha van gond van a pénisszel"


ezt a marhaságot honnan vetted? XD

de azért csak mutasd meg dokinak, ha jóváhagyja, hogy nincs bajod, akkor nyugi

21/L

2009. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
De ez fitymaszűkület, viszont csak a fitymád eleje. A szex nem az hogy lehetetlen vele de felszakadhat, felrepedhet, ami nagyon fáj. Nekem is ugyanígy volt, eltávolították a fitymám elejét. Mondjuk én kicsit bánom:/ hogy szabadon van a makkom sokkal tovább bírom a szexet, és kézzel már nem tud elvinni barátnőm, meg én szenvedtem vele 1 hónapig és a végeredmény se tetszik mert túl sok bőrt hagytak alatta, ezért mehetek újra plasztikázni vagy nem tudom:S
2009. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

09.39. miért, te szeretnéd, ha a pasidnak fitymaszűkülete lenne? vagy akárki más baja a péniszének???

ez kb olyan, h a pasiknak sem jön be, ha neked meg fertőzés van a puncidban...az hogyha vkinek van vmilyen egészségügyi problémája, de nem kezelteti, ez hanyagságra utal. főleg ha az a pénisz. és egy-egy normális csaj nem az ilyen pasikra bukik,l de úgylátszik te igen...

2009. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha állva is rajt van a bőr. Nekünk barátommal semmi gondunk nincs vele.
2009. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! de szerintem nem fitymaszűkület, mert teljesen fel tudom húzni és nem feszül és nem fáj egyáltalán. És akkor a gumit úgy húzzam fel hogy lehúzom a fitymát?
2009. dec. 6. 14:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha merevedésed van hátra tudod húzni a fitymádat? Mert ha nem akkor ismétlem hogy szűkületed van...
2009. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szükületed van, csak nem teljes. van itt egy ilyen kérdés, nem sokkal előtted vagy mögötted, nemtudom, írta a gyerek h neki csaka fitymája egy részét távolították el.

de figyi, ahelyett h itt találgatunk, lehet h tébnyleg nincsen, inkább mutasd meg egy urológusnak. ő tudni fogja.

2009. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

13:29 ha te voltál az első, akkor a véleményem továbbra is uagyan az. ha szűkülete van az nem a világ vége és a csajok nem szeretik ha baj van a felszereléssel duma, már lejárt. a szűkület (vagy kiütés, lányoknál gomba stb) nem baj, hanem kezelendő dolog, amit értelmes párok nem találjok bajnak, csak betegségnek. a betegség a 21. században pedig nem baj. baj akkor lenne ha még a középkorban élnénk, mert ott egy kar nélkül született embert bajnak tekintettek, és mágjára vittek, mint az ördög csatlósát, pedig az se volt baj, csak betegség.

na szevasz

2009. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
úgylátom nemérted a lényeget:D a szükület is ugyanolyan kezelendő dolog, mint egy gomba. a gomba is lehet csakőgy magától, mint egy szűkület. mind a 2 kezelésre szorul. és mind a 2 igénytelenségre utal, ha nem kezelteti magát az illető...és ki szereti ha a párjának gombája van, vagy szűkülete de b@szik elmenni az orvoshoz??? érted már a lényeget vagymég mindig magas?????
2009. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!