Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológiai vizsgálat férfiaknál?

Urológiai vizsgálat férfiaknál?

Figyelt kérdés
Hello nekem olyan gondom van, hogy ha feláll a péniszem akkor a bőrt csak részlegesen tudom hátra húzni kb a feléig de ha lankadt akkor teljesen. Szóval az foglalkoztat, hogy lehet e fityma szűkületem? Vagy ez normális? 17éves szűz fiú vagyok. És, hogy elkell e mennem ilyenkor urológiai vizsgálatra?? Előre köszönöm a vállaszokat.

2014. febr. 4. 16:54
 1/6 anonim válasza:
94%
én is 17 vagyok és másfél évvel ezelőtt még nekem is ez volt... ha például nem szoktál maszturbálni, akkor zuhanyzáskor annyit megtehetsz, hogy hátrahúzogatod egy párszor (amikor merev). Idővel magától ki fog tágulni!
2014. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem éppen a teljes szűkületekhez tartozik. Sok esetben az orvos megfogja és hátra húzza teljesen .Lehet menni haza ,és otthon gyakorlatozni,jobb esetben fel ír valami sikosító kenőcsöt .Sok esetben csak azért nem tudják a fiúk

teljesen hátra húzni,mert kis fájdalmat éreznek,és nem is próbálkoznak tovább. A dokikat ez nem érdekli.Egy fiú írta nekem ,így volt vele a vizsgálaton .

Ha sehogy sem megy akkor orvos,természetesen.Ilyeneket még nem metélnek .Van finomabb megoldás is .

2014. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam és majd próbálkozok kicsit "feszegetem"!! Most megnyugodtam
2014. febr. 4. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Relatív fitymaszűkületed van. Az lenne a normális ha lankadt és merev állapotban is teljesen hátrahúzható lenne a fitymád. Érdemes orvossal megnézetni, mert írhat fel szteroidos kenőcsöt, ami vékonyítja a bőrt és lazíthat a szűkületen. Ne rántsd fel és ne erőltesd, mert berepedezhet a szűk rész és még jobban összeszűkülhet!
2014. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyhe szükület,amit lehet hogy otthon tornáztatva meg tudod még oldani,fürdő vízben a napi rutin része kell hogy legyen hogy ezentúl meleg vízben ha merev a péniszed húzogasd lassan hátra és gtágulhat a fitymád ettől.Ha nem válik be akkor urologustól kérj időpontot egyedül is elmehetsz rá.


Ezt a fitymaszükületet lehet z plasztikával,vagy fityma plasztikával orvosolni,ekkor nem vágják le a fitymád,mint metélésnél.


De igazából merev állapotban is a makk mögé kellene tudnod húzni a fitymád.

2014. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszokat. Már megvan , hogy mi a probléma.... rövid a fityms fékem és ezért nem tudom hátra húzni.
2014. febr. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!