Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potenciazavar, de nem a...

Potenciazavar, de nem a szokásos módon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen a helyzetem, de itt talán anonim módon megkérdezhetem.

Szóval az a helyzet, hogy bár nagyon szeretem a feleségem, csinos, fiatalos, tök jól megvagyunk, és nem is kellene más nő, de csak akkor tudom fenntartani a merevedésem és akkor tudok elmenni, ha közben olyan dolgokról fantáziálok, hogy megalázó helyzetbe kerülök. Ráadásul minden ötlet előbb utóbb elveszti a varázsát és már nem hat, és már az internet is "kifogyott", mivel egy idő után már nem izgat fel az adott elképzelt szitu. Rengeteg dolgot próbáltam, mert tudom, hogy ez nem normális, de nem tudok mit tenni ellene, a szex pedig nagyon fontos, mert nélküle boldogtalan vagyok. Volt úgy, hogy nem csináltuk sokáig és akkor sem ment csak így. Próbáltam kék tablettát, attól felállt, de eljutni nem tudtam. Hiába csinos a feleségem, hiába látok más nőket, izgató szituációkat, valamihez elég, de arra nem. És egyre rosszabb, mert már minden téma unalmasnak és hatástalannak tűnik, még a legbizarabbak is. Jó lenne törölni az agyamat, hogy azok a gondolatok, amik régen jó hatással voltak rám, ismét hassanak, de ezt nem lehet. Pszichológushoz nem megyek el, mert csak kiderülne a dolog és baromi kellemetlen lenne, segíteni pedig úgysem tudna. Amúgy pedig nagyon kívánom, nem tudnék meglenni szex nélkül.

Van erre vallami megoldás az öngyilkosságon kívül? Esetleg van más is ilyen helyzetben?


2009. dec. 7. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is miért nem beszéled meg a feleségeddel?

Az, hogy te a megalázó helyzeteket szereted, normális, nagyon sok embernél előfordul. Mivel ezt a vágyadat az elején, pl. egy sima kikötözéssel nem elégítetted ki, ezért a fantáziádba menekültél, ahol egyre fokoztad a szituációt. Már olyan dolgokat képzelsz el, amelyeket megtenni, nem tennél meg, de fantáziának még mindíg kevesek.

Sajnos a fantáziának ez a hátránya, hogy mindíg fokozásra van szüksége.

A megoldás nagyon egyszerű, ne fantáziálj, hanem cseleked.

Hidd el, hogy akár egyszrű dolgok (szembekötés, kézkikötés) cselekedetben ki fog elégíteni.

Beszélj a feleségeddel és próbáljátok ki.

2009. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kezd el maszturbálni úgy, hogy nem fantáziálsz közben semmiről

csak koncentrálj a tested visszajelzéseire

ha ez megy, akkor szex közben is tudsz az érzésekre koncetrálni

mindez tanulható, gyakorolható

2009. dec. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!