Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy lágyéksérvem van?

Lehet, hogy lágyéksérvem van?

Figyelt kérdés
Elkezdtem sújzózni és úgy érzem, hogy nnehezebb súly emelésekor jobb herém felfelé mozdul. Kellemetlen, de nem fáj. Lehet csak meghuztam magam? A bal herém műtve volt egészen kis koromban, az csak kevesebbet mozdul. Herezacskó tövében kitüremkedés nem tapasztalható mint ahogy volt kiskoromban. Ugye ez lenne a tünet...
2014. febr. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A lágyéksérvnek a heréhez nagyon kevés köze van .Ha a zacsiban kitüremkedés van,akkor már oda lecsúszott a bél is .Nem a herédet műtötték kiskorodban ,hanem lágyéksérved volt.Csak óvatosan a súlyokkal ,mert ez ki is újulhat,ami annyit jelent,kiszakadhat a hasfal .A hasi izom húzódhatott meg,ezt lehet érezni még a herében is .
2014. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez igazán megnyugtató. Az utóbbi időben pocakot is engedtem, gondolom az irodai munka megtette hatását. Most kiegyenesedni kicsit kellemetlen. Tényleg húzódás gyanús. Csak pihentessem, vagy van valami tanácsod?
2014. febr. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!