Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 Éves lettem ebben a hónapba...

15 Éves lettem ebben a hónapban 170cm magas vagyok és még mindig kicsi a farkam még nem nőtt meg. Miért van már nem fog megnőni vagy mi?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimnak csapattásaimnak megnőtt a farka csak nekem nem, a hangom sem mutált miért?

2014. febr. 9. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem mutál még,mert nem értél bele ebbe korba .De ami késik nem múlik.Az osztálytársaid korábban érők ,te meg ilyen vagy .Van még bő 3 éved legalább arra is ,hogy a pő**öd is nőljön akár 3-4 cm is .Nem vagyunk egyformák .
2014. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a pici? Lehet, hogy te picinek gondolod, de nem az. Az osztálytáraidét pedig ha nem láttad, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy 2-3 cm-el többet hazudnak, mint a valóság :D
2014. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Későnérő lehetsz.Azért jó lenne tudni mi az a pici?Aztán az apukád milyen magas?Mert egy 170 cm magas apuka gyereke is sokszor másképp,kicsit később fejlődik,meg egy 180 cm magas apukáé is.Hiszen akiknek magas az apujuk azok maguk is magasak lesznek többnyire,és 15-16 éves korukra akár már 180 cm magasak,egész férfiasak.


Ha még alacsonyabb vagy apukádnál akkor magasságra és péniszre is fogsz nőni.

2014. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 171cm édesapám 178cm magas a farkam pedig ha feláll egy 10cm-es
2014. ápr. 18. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg későnérő lehetsz,ezt abból is gondolom,hogy apukád is még jóval magasabb nálad,mivel még alacsony is vagy és valószínűleg apukád magasságát is utol fogod érni,így még van esélyed hogy nőljön a péniszed.


De ne éld bele nagyon magad,amúgy a férfi átlag méret és még nem vagy férfi,ezt most nem bántásból írom 12-16 cm mereven,szóval ha 2 cm-t összeszedsz akkor már az átlagba tartozol.Egy fontos van még amit jobb ha tudsz,nem tudom mennyire láttad az osztáytársak péniszét,mert igen csak szeretnek hazudozni,egy csomóan 16-18 cm hosszúságot mondanak.


De mikor kezdtél el szörösödni,van már spermád?

-Ha alíg 1 éve szörösödsz és csak nem rég óta van spermád vagy még nincs is akkor későnérő vagy bíztosan.De még van időd fejlődni.


a mutálás más kérdés,mert van aki még 22 évesen vagy akár egész életében szoprán hangú,lányos hangja van.A fejlődésnél az fontos hogy szőrősődik az ember,lesz spermája,és szépen a herék,a hímvesző is nő,a mutálás az nem annyira lényeges,mert vannak lányos hangúak.

2014. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 év alatt mennyit nőttél?

És a farkad nagyobb lett?

2020. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!