Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az hogy pisilés...

Mitől van az hogy pisilés után ha nem mosom meg a péniszem kellemetlen szagot áraszt?

Figyelt kérdés
Csak értelms emberektől kérném a választ.
2008. júl. 20. 03:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Az én férjem sem mossa meg minden wc használat után, de próbáld ki, hogy egy kis illatosított kendővel(popsitörlő) áttörlöd. Amúgy azért van, mert megtelepednek a baktériumok. És kezdik lebontani a maradékot...ugyan ez van az izzadságnál is.
2008. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan a húgycsőből nem folyik ki miden vizelet és az miatt is lehet, a nedves törlőkendő jó..nálunk is van a wc-ben , a párom is használja. Eleinte ő sem törölte, de rászóltam, mert nem tudom ezt miért így tanították régen, hogy lerázzátok azt kész.

Na mindegy..még annyit, hogy figyelj arra, ha fáj is esetleg nem csak a szag, hanem az érzés is kellemetlen,akkor jusson eszedbe a fertőzés lehetősége is, amit nem csak lányoktól lehet elkapni, hanem simán a wc-n is.. akkor doki, vagy canesten krém próba..

Ha sima bakteriális probléma van, akkor lehet segíteni bactroban krémmel, viszont az csak receptre kapható, de akkor tényleg csak a doki tud felírni.

2008. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bacik miatt. Ha van rá lehetőséged, nyugodtan mosd meg utána. Ezen kívül fontos még, hogy szeretkezések előtt is mindig tiszta legyen, nehogy megfertőzd a partnered.
2008. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A háziorvosodtól kérj beutalót vérvételre nézzenek rá a cukor szintedre ha lehetséges beszéld meg vele hogy csináljanak egy cukor terhelést mert az miatt is lehet kellemetlen szagú a vizelet , vagy próbálj meg több folyadékot inni mert a kevés folyadékbevitel koncentráltabb erősebb szagú vizeletet eredményez! Üdv Ancsa
2008. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja Azt elfelejtettem hogy kérhetsz a dokitól e vizelet labor is! Ancsa
2008. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Nem tudok írni) egy vizelet labort is. Fogadd meg nővér vagyok. Ancsa
2008. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fityma az oka,az alatt a vizelet bedohosodik,és nem tud szellőzni.Ez a magyarázat.Szinte fürdés elött észrevettem,mimhta ilyen filmréteg képződne rajta,sikamlós mint a békanyál. Lemosás után viszont igen fresh az illata.
2010. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!