Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj ettől a jobb herém?

Miért fáj ettől a jobb herém?

Figyelt kérdés
sziasztok remélem tud valaki segíteni , van egy problémám hogy ha himbálódzik a here zacskóm előre hátra mint ha szeretkeznék akkor elkezd fájni a jobb herém nem tudom másként kifejezni mitől lehet ez ? menyek urológushoz ( nagyon laza a here zacskóm és lehet emiatt hogy így érzékenyebb de ha netán szeretkezek és akkor is laza lesz akkor is fájni fog ha himbálódzik ?) előre köszönöm ha netán urológushoz kel fordulni mit mondjak hogy magyarázam ezt el ?
2014. febr. 10. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok de gondolom ilyen problémánál nem lényeges a kor
2014. febr. 10. 22:26
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és érzékeny ha alulról úgy érintem meg
2014. febr. 10. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet akár vmilyen gyulladás is akár, persze nem biztos

urulógus, laborvizsgálat

2014. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kor minden betegségnél lényeges.A heréket belül is tartó izomszalagok fogják.Kitágult csacsinál jobban vannak igénybe véve,ez kis fájdalom a herékbe is sugározgat .

A herék nagyon érzékenyek.Akinek kisebb a fájdalom érzés küszöbe az jobban is érzi .Orvosnál úgy kell elmondani amit érzel,tapasztalsz.Ebből tud érteni ,következtetni .

2014. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy here rákom van?
2014. febr. 11. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, abból rákra nem lehet következtetni.

De biztosat orvos tud mondani.

2014. febr. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!