Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz, ha nem borotválom a...

Az gáz, ha nem borotválom a péniszemet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.
2014. febr. 11. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt tartom gáznak nő létemre ha egy pasi borotválja... (de ez az én véleményem... biztos vannak olyan nők is akiknek az jön be...)
2014. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy fiúnál, férfinél ez a természetes.Nem véletlenül nőtt az oda .
2014. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,az a gáz,az a gáz hogy sokan ilyen kislányok lesznek.Nézd ha túl sok van valakinek és zavarja nem értem mért nem elég ha csak rövidebbre szedik,vágja és kész.A férfi legyen férfi,ne csupasz kisfiú,vagy lányocska.
2014. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenki borotválja a péniszét és a hónalját aki 1990 után született
2014. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó ez nem teljesen igaz,ha megnézed külfödet akkor ott(orvosi műsort néztem,hiába takarták ki,a fanszőrzet látszott)egy csupasz nemisz ervű srácot sem láttam,de sok helyen még hónaj szőr is volt.Nem egy 18-22 évest ismerek és azok sem csupaszak.


Az hogy mindenki olyan nincs,honnan tudod,megnézted.Férfinak nem kell csupasznak lennie.

2014. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én csak rövidebbre nyírom ha már nagyon dzsungel:D Akinek meg nem tetszik az így járt én így érzem jól magam. Egyszer én is le csupaszítottam magam hogy még is milyen lenne, és hát megundorodtam magamtól.


19/F

2015. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19/f végre valaki aki férfi akar lenni,nem csupasz kisgyerek.
2015. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is csak rövidre vágom
2015. júl. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!