Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt mostanában valakinek...

Volt mostanában valakinek aranyérműtétje? Mennyi ideig volt nagyon fájdalmas? Nekem szerdán volt egy hete de valami iszonyat, vérzik, fáj stb. Az orvosom elbagatelizálja szerinte minden rendben van. Mit gondoltok meddig fáj még?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

es előtte fajt?

mik voltak a tünetek?

be kellett feküdni a kórházba? ha igen mennyi időre?

2014. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig nedvesedett, kicsípte, fájt is néha. Most már kezd javulni csak vécézni ne kelljen, mert utána nagyon érzékeny!
2014. febr. 13. 12:13
 3/3 anonim válasza:

Kórház volt vagy csak ambuláns? Milyen típus? Gyűrűzés, levágás?

Nekem külsőt vágtak le: kb 1 hétig rossz volt, nekem is vérzett meg váladékozott, sőt a seb széle feldagadt és sírva rohantam vissza a dokihoz hogy újabb jött. De 1 hét után javult. A székletre kell nagyon odafigyelni: rostos nem fűszeres kaják, viszont alkohol és kávé mellőzése. Azt kell még tudni, hogy ha hirtelen elkezdesz rostosat enni illetve sok gyümölcsöt és zöldséget, és ezelőtt nem ettél fele ennyit sem, akkor pár hétig puffasztani fog, de ez normális.

Mielőbbi javulást kívánok!

2014. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!