Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16eves vagyok 11cm a péniszem...

Jeh878 kérdése:

16eves vagyok 11cm a péniszem bővebben lent-->szerintetek fog még nőni?

Figyelt kérdés
164cm vagyok szóval nem valami magas srác amugy 53kg vagyok.későn érő típus vagyok.elèg kicsinek érzem a szerszámom szerintetek fog még nőni?normalis válaszokat kérek.

2014. febr. 12. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szerencséd van még fog, de túl sokra ne számíts
2014. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max 1-2centit. A 14es átlagot nem fogod elerni.
2014. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem nem, de ne csüggedj, mert én tudok módot a növelésére, ami nálam bevált.
2014. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg letudnád nekem írni ezt a módot azt nagyon megköszönném:)
2014. febr. 12. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha későn érő vagy, akkor a helyedben egyelőre nem aggódnék. 16 évesen még fejlődésben vagy, tehát a testmagasságod és a péniszed mérete is változhat még! De a 11 centi egyébként nem számít "kórosan kicsinek"!

A pénisznövelő csodaszereknek és gyakorlatoknak pedig ne dőlj be, mert nem hatásosak sajnos!

2014. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég alacsony vagy és nem túl nagy,de még nőhet.Nézd lenne egy olyan kérdésem,hogy apukád milyen magas?Mert ha esetleg arról van szó,hogy nála még kisebb vagy,alacsonyabb akkor több cm-vel is,akkor nagyobb esélyed van arra hogy minden féle téren fejlődni fogsz még.


Ezt azért írom mert nem egy olyan ismerősőm volt/van,akik 16 évesen elég alacsonyak voltak,kisfiús kinézetűek,fejlettségűek,de apuka az 180 cm volt,a srácok meg 170 cm magasak tehát ebből lehetett tudni hogy még fognak nőni és 1 év alatt tök sokat nőttek,férfiasodtak.

2014. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apukam 180cm magas,es en is kisfiusan nézek ki.
2014. febr. 15. 13:22
 8/8 anonim válasza:
Mekkora lett?
2023. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!