Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv valaki segítene mellékhere...

Üdv valaki segítene mellékhere gyulladásba az elolvasná hátha valaki tapasztalatból tud valamit mondani, nos?

Figyelt kérdés

ezúttal megpróbálok értelmesen és mindent elmondva segítséget kérni . lehetséges hogy mellékhere gyulladásom van tegnap elmentem a kórházba a sürgőségire ugyanis agódtam hogy problémám van érzékeny volt a herém ha hozzá értem maszturbálás közbe szúrófájdalmat éreztem a jobb herémbe , ma viszont mintha fájna mind kettő főként a bal enyhén de fáj az itteni orvosok a korzházba tegnap ugyebár csak a sürgősségire tudtam a doktor úr azt mondta szerinte mellékhere gyulladásom van elküldött hogy holnap(azaz ma ) elmentem a korházba elküldtek uh raés ezt írták a papírra 2 papír van első :


Amamnézis: elmondása szerint tegnap este óta fájlalja a heréit . Láztalan . széklet , vizelet rendbe

státusz : Kp fejlett teéplált , oed., cyan ict nincs a herék a scrotumban , mko , enyhén nyom érzékenyek kóros folyadékgyülem nem tap.


második :

Amamnézis :Tegnap óta fájlalja a heréit , láztalan széklet vizelet rendbe

megfázás miatt HO-a antibiot th-ban részesítette sbo-n volt ellátva

mai nap here UH vizsg-ra jelenkezik

Státusz

a bal here nagyobb de gyulladásos tünetek nincsenek , folyadék nerm tap


RUF ULTRAHANG


A scrotumban a fiziológiásnál valamivel bővebb folyadék látszik, egyébként a testiseknél és a mellékheréknél UH-val visualisálható kóros nem található


egyik kenőcsöt írt azt mondta nincs szerinte gyuladás de érzem hogy fáj , maszturbálásnál szuró fájdalom ha előre hátra mozog a here zacskó akkor is fáj


remélem részletes adatot attam holnap megyek a házi orvoshoz hátha ő tud valamit mondani ÜDV további kellemes estét


elfelejtettem hozzá tenni szedek Ceroxim-nevezetü gyógyszert ez ha jól tudom gyulladás csökkentő a torkom miatt szedem ez jó mellékhere gyuladásra ? és most szinte az egész spermám zselés lehetséges ez az oka?


2014. febr. 12. 20:34
 1/1 A kérdező kommentje:
mintha a mellékherém meglenne duzadva
2014. febr. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!