Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlana valaki Debrecenben...

Ajánlana valaki Debrecenben egy jó urológust?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület problémám lehet.
2014. febr. 15. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell magánrendelés felkeresni . SZTK .
2014. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Olvastam néhány régebbi topikpt arról, hogy Debrecenben csak teljes körülmetélést végeznek,szóval szerintem nem kéne ott műttetned! De Miskolcra se menj, ott van pár spanom, akik szinte ugyanígy jártak, mint azokon az oldalakon olvastam. Megbeszélték az orvossal, hogy minél többet meghagynak a fitymából, azt csupasz makkal ébredtek, volt aki még a műtétből is érzett alatta! Körülmetélték őket úgy, hogy az orvosaik átverték a fejüket! Szerintem ne kockáztass és Debrecenben vagy Miskolcon csak akkor műttess, ha teljes körülmetélést akarsz, különben ne!
2014. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok pénzed van, akkor Pallagon van egy urológiai magán klinika. De szerintem a Kenézy-ben is jó orvosok vannak.
2014. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!