Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor a péniszem merev...

Aramnd kérdése:

Amikor a péniszem merev állapotba kerül. Akkor a bőrt nem tudom lehúzni. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Jelenleg 15 éves vagyok.a méretem 16 cm(állva).és ahogy írtam nem tudom lehúzni.amikor nagy nehezen letudom akkor nagyon feszül,szinte fáj.
2014. febr. 18. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez enyhe szűkületnek számit.Sokat kellene tornásztatnod

hogy a bőr táguljon ki .A méret itt sem számit .

2014. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Relatív fitymaszűkületed van! Ha fájdalmat okoz, akkor erőltetni semmiképpen szabad, mert a szűk résznél berepedezhet a bőr és még jobban összeszűkülhet a fitymád! Beszélned kellene a szüleiddel és nézessétek meg orvossal!
2014. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Enyhe fityma szükületed lehet,ha csak merev péniszről nehéz a fitymád lehúzni.Mivel fiatal vagy segíthet a fitymatornáztatás meleg vízben,tehát a fityma hátrahúzogatása,de ezzel óvatosan kell lenni,nem szabad erőltetni,csak addig szabad húzni ameddig nagyobb fájdalom,erősebb feszülés nélkül tudod,de ha bármi repedezés észlelnél abba kell hagyni.Ez pár hónap alatt javulást hozhat,ha még sem akkor mindenképpen orvoshoz kell menni.


Mivel írtad hogy néha sikerül lehúzni néha,ez jót jelenet,mert még nincs nagy baj.


Urológughoz egyedül is elmehetsz,csak telefonon kell időpontot kérni.Lehet nálad krém is elég,ami megkönnyíti a hátrahúzását.A leírtak alapján meténi nem kell,hiszen hátratudod húzni és nagyon sok alternatíva van a kezelésre.


Kipróbálhatod a fitymatágítást otthon,de jobb orvoshoz menni.

2014. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!