Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Methandienone kúrát kezdtem...

Methandienone kúrát kezdtem el kb 1 hónapja,90-szemnél tartok. Azaz nem soká be szedek 1-dobozzal. A férfi hormonokra nézve biztonságos lenne ha 200 szemet vennék be? Azaz neme impotens lennék!

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan a Danabol nevű anabolikus szteroid, doppingszer. Aki ezt használja, annál nem is baj, ha impotens lesz, legalább nem szaporodik és hamar elpusztul (40-50 évesen) szívrohamban. Szerintem felejtsd el.
2014. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1.válaszoló az gond hiába irod le te is én is nekik nem hisznenk nekünk sajna ..
2014. febr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

100 szem az még elmegy...

de ha 200 be szedek akkor milyen következmélyekkel számolhatok...


Erre lennék kíváncsi

2014. febr. 23. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Megdöglesz. Nem most, hanem pár év múlva. Tönkremegy a tested, tönkremennek a belső szerveid. Hány éves vagy?
2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sowilo ***** válasza:

Erre nem lehet válaszolni. Függ a te szervezetedtől, a szteroidokra való érzékenységedtől, az életkorodtól, attól hogy mennyire tiszta anyagot használsz(mivel eredeti már nemigen kapható), meg úgy kb a véletlentől is.


Arnoldnak nyilván nem lett tőle semmi baja. De ő még eredetit használt... aztán páran már belehaltak, pedig mindent ugyanúgy csináltak. Rengeteg nagy nevű sportolót vitt már el a szteroid, ugyanakkor a 16 éves páwák marék számra eszik a danabolt, még sincs semmi bajuk. Érted már?


Meg olyan sincs, hogy csak 100 szem. Nincs olyan, hogy csak egy kúra. Ha egyszer bekokszolsz, utána többször is be kell, addig, ameddig meg kívánod tartani az izomtömeged. Mivel a szteroiddal felpakolt izomtömeg, legyen az akármilyen minőségi, 1-2 hónapig marad csak meg a kúra után. Ezzel jobb, ha számolsz.


Lehet hogy egy kúrától impotens leszel. Lehet csak a tizedik után. Lehet, hogy soha.


Ne kockáztass!

2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

18-éves leszek 1 hét múlva...

Köszi a válaszokat...


Amit szedek az minőségi cucc nagyon nehezen tudtam be szerezni de megvan... 80%-ban tartalmazza a Methandienone szert...


Ezen kívül van még 30%-os Methandienone azt szedtem be azaz majdnem mindet 60-szemnél abba hagytam mert megjött a minőségi azt kezdtem el szedni utána...


most van 70-szem minőségi és 40-szem a minőségtelenből...

A minőségtelentől híztam 5kg-ot de erőben semmit nem dobot!

A 30-szem minőségitől már híztam 3 kg-ot...


Csak azért ez ugye vissza veszi a textoxteron 30-35 %át...

Érzem is!


Nem impotens lettem csak mint ha nem kívánnám a xexet...

Amikor meg a nőmmel vagyok akkor meg nehezen tudok elélvezni ami aggasztó mivel meta előtt nem voltak ilyen bajaim...


Ezért is kérdeztem rá hogy mire számolhatnék 200-szemtől...


De a maradék 70-szemet be szedem,mindenképpen ha már megvettem és elkezdtem szedni...


Esetleg tudtok ajánlani valamit mellé ami meggátolja hogy tönkre vágja a hormonrendszeremet?

2014. febr. 23. 21:23
 7/9 Sowilo ***** válasza:

18 évesen még bőven nem kellene kokszolnod, jó étrend mellett még évekig fejlődhetnél. Akkor érdemes bekokszolni, ha már elérted a genetikai határodat a fejlődésben, és tovább szeretnél menni, mert mondjuk versenyezni akarsz.


Ha nálad már ez is ilyen hatásokkal jár, akkor le kéne állni vele. 200 szemtől nem hiszem hogy impotens lennél, viszont ezt ki sem jelenthetem. Nyilvánvalóan rosszabbodna a helyzeted. A farkad gondolom fontosabb, mint a bicepszed...


Egyébként természetes tesztoszteronfokozót mellette szedni kellene. Királydinnye és aranygyökérkivonatot tudnék hirtelen ajánlani, esetleg csalángyökér teával kiegészítve. Aztán vannak még olyan termékek, mint az anadrol, amik jók. Meg ugye a májvédő elengedhetetlen, a legjobb a máriatövis kivonat.


A Metha szteroidokon belül is elég tré kategória, ha jól tudom, szúrósban is van, ha mindenképp tolni akarod, inkább azt használd a kevesebb mellékhatás érdekében.


(csak megemlítem, hogy jómagam nem használok szteroidot, az ismerősök tapasztalatait közvetítem)

2014. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekt válaszokat :)


Veszek tst fokozót azaz azt amit mondtál Brutal Anadrolt...

Májvédő teát meg nem is ittam mellé mert úgy mondták a terembe a testépítők hogy csak a kúra után kell inni...


Holnap első dolgom hogy be szerzem a májvédőt és tst fokozóz... be szedem még a 70-szem metát és majd meg lássuk hogy mi lesz...


csak nem lesz ottan baj...

Amúgy a metát napi 5-ösével szedem 3-masával kezdtem el szedni aztán fel vittem 5 re...

2014. febr. 23. 22:12
 9/9 anonim válasza:
Textoxteron? 0% fogalmad van az egészről de ilyen szarokat szedsz be, legalább utána néztél volna te kis hülye gyerek! :(
2018. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!