Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáláskor miért fáj...

Maszturbáláskor miért fáj néha az alhasam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, szűz. Remélem azért semmi súlyos, már elegem van az orvosokból/urulógusokból. Nem mindig fáj csak néha. És azt valaki tudja, ha recska után mégegyszer rárántok, és megint elélvezek, miért fáj a herém?

2014. febr. 23. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy szokott lenni xd napi egyszer maszturbálj csak :D lehet megerőlteted magad
2014. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk lehet az. Akkor szokott fájni a hasam, ha naponta többször, viszonylag rövid időn belül újra rárántok.
2014. febr. 23. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

és hányadik alkalomnál kezd el fájni a hasad?

Amúgy nekem a 3. vagy 4. után kezd el fájni a herém.. :D


Mellelseg.. már voltál ezzel a problémával dokinál is ezek szerint? Gondolom elég sokmindent mondtak...

2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor nem csak a pö**öd tornásztatod,hanem a prosztatádat és a tökeidet is .Mind a háromban izmok vannak

melyek üritéskor kemény munkára vannak fogva .Olyan izomláz forma lép fel ,mely a has irányába kisugároz.

De ilyet vált ki az,is ha nem kellőképpen elégülsz ki másodjára .

2014. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!