Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak nekem van így beidegezve...

Csak nekem van így beidegezve a makkom, vagy másnak is?

Figyelt kérdés

van a makkom bal oldalán egy pont, amit ha megnyomok, vagy elhúzom rajta az ujjam, akkor összerándul a bal seggem, de úgy, hogy szinte felemeli a lábszáramat hátra

jobb oldalon nem találtam ilyet

másnál is van hasonló?:D



2014. márc. 1. 11:00
 1/7 anonim válasza:
29%

Egészség -> Férfiak egészsége

Jelentsük!

2014. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1#es, látom, segíteni jöttél az oldalra...
2014. márc. 1. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

hű nekem ilyen nincs

komolyan?

vicces lehet, tökre kipróbálnám :))

2014. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenről még én sem hallottam,de nem mondom azt ,hogy neked ilyen nem lehet.Ahogy mondják,miden mindennel össze

függ .

2014. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen hangosan felröhögtem!!! :D

Ne haragudj, de el tudom képzelni, ahogy szex közben néha rúgsz egyet hátrafelé, mint a lovak!

2014. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jah, így újraolvasva elég vicces:D


általában mikor kemény, akkor jellemző, de nyugalmi állapotban is meg lehet találni..

orgazmus után mondjuk inkább.. nemtudom ki hogyan, de én ha úgy Istenigazából eldörrenek, akkor azért nem egy izmom rándul össze, és utána ezzel a ponttal valóban elég mulatságos rángásokat tudok bemutatni:D


azért az szerencse, hogy a barátnőm nem talált rá erre a pontra, vagy legalábbis nem tudatosan... még...:D

2014. márc. 2. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen nincsen, de nem lehetetlen hogy valakinek van.

Pl. a kutyám hátán van egy pont, amit ha megérintek, akkor összerándul a hátbőre, de ha nyomom, akkor elkezd a hátsólába járni hasonlóan mint amikor az oldalát vakarja vele.

2014. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!