Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15éves (szűz) fiú vagyok,...

15éves (szűz) fiú vagyok, hetente 1szer,2szer maszturbálok, és egy hónapja megjelent egy kissebb, halvány piros folt a makkomon, a húgycső nyílás körül, valaki leírná nekem hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem merem elmondani,de nagyon aggaszt,hogy mi lehet.Néztem az interneten különböző dolgokat róla,de mindenhol mást írnak.
2014. márc. 1. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

fáj is?


lehet attól is, hogy mondjuk a g.e.ci.s farkad beleragadt a gatyádba, és letépted


szal vmilyen hámsérülésre gondolok, ha a húgycsöved vége piros


ha piros folt van a makkodon, az lehet akár gomba is

nehéz így távolról megmondani


elmész az urológiára és megnézik neked

nem kell beutaló sem szülői engedély

és ne aggódj nem fog felállni a vizsgálat alatt, hanem picire összemegy, mert úgy fog fosni, mint állat, de nyugi nem fogja a doki levágni :)

(én legalábbis mindig ettől féltem :)

2014. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és miért maszturbálsz ennyire ritkán?
2014. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiúnak ott pirosabb is .Ellőtte ily olyan volt ,csak nem figyeltél rá .Hogy milyen piros az mindig az adott vérbőségtől függ . Ne dőlj be annak amit az 1 es ír .

Inkább arra figyelj amit a 2 es.Te lehet hogy nem tudod miért írja ,én igen .De nem ez volt a kérdésed,priviben leírom neked .

2014. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

figy, mindkettőt én írtam

és csak találgattam és magamból indultam ki

lehet, hogy piros neki, fáj neki, gyulladt, persze nem biztos

nem írt róla semmit

elég nehéz így távolból kitalálni

2014. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!