Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hydrocele (Herevízsérv) után...

Fernando_09 kérdése:

Hydrocele (Herevízsérv) után 8 nappal még nincs összeforva teljesen a seb, ez természetes?

Figyelt kérdés
Egész pontosan Febr.27-én mütöttek 2oldali hydrocele-vel, Márc.4-én engedtek haza majd tegnap azaz Márc 6-án voltam varratszedésen, amikor még kaptam még egy kötést. A kötés szokás szerint nem túl stabil, igyhát vetettem egy kis pillantást a sebre, és elég jól látszódik hogy van egy kb 1 cm-es rész ahol még kissé felvan válva a seb, plusz ahol a cső volt, amit Márc.3-án vett ki az orvos, ott még van mindkét oldalt egy kisebb lyuk féleség, de mondjuk úgy hogy még nincs ott összeforva. Kötést holnap elvileg már levehetem, és a kérdésem az lenne, hogy ha leveszem, akkor abból nem lesznek problémáim, hogy a gyógyulás még nem 100%-os? Nem kerülhet valami a sebbe ami későbbiekben gondot okozhat? Esetleg nem kell attól tartanom hogy teljesen szétnyíilik a seb? Előre is köszönöm a választ/válaszokat.
2014. márc. 7. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A szétnyílástól nem kell tartanod .Folyamatosan gyógyul is .Jobbulást !
2014. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!