Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Álmomban a feleségemmel...

Álmomban a feleségemmel álmodtam, hogy eggyütt voltunk, és orgazmusom volt! Normális ez? Lefekvés előtt kívántam, de nem voltunk eggyütt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 22:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint elmentem az álmomban, és arra keltem, hogy a valóságban is elmentem.
2009. dec. 13. 22:05
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
normális dolog
2009. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Felnőtt férfi létedre nem volt még ilyen élményed?? Te szentséges jó isten!! Amúgy ez olyan természetes,mint ahogy reggel a nap felkel...
2009. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, így 10 évesen már illene tudnod, hogy nem "eggyütt" hanem EGYÜTT!!!...

Mielőtt a feleségedről álmodozol, hasznos lenne megtanulnod a magyar helyesírást.

2009. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
teljesen normális dolog
2009. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

"Felnőtt férfi létedre nem volt még ilyen élményed?? Te szentséges jó isten!! Amúgy ez olyan természetes,mint ahogy reggel a nap felkel..."


Látom mondatértelmezésből te se állsz toppon:) Este, lefekvés előtt kívánta, de nem voltak együtt AKKOR ESTE. Szó nem volt arról, hogy soha.

Feljebb vihetnék a korhatárt itt a gyk-n, hátha sok kisgyerek nem írkálna be ostobaságokat.

2009. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy az,akinek nem jó a szövegértése,még ha idősebb is vagy nálam :) Én 19 vagyok.És arra értettem,hogy felnőtt férfi létére miért lepődik meg azon,hogy magömlése van álmában.És azon,hogy szexuális tartalmú álmában a felesége szerepel.

Hogy lefekvés előtt kívánta,de nem voltak együtt,azt a kérdező csak kiegészítő információnak szánta,és arra utalt vele,hogy már elalvás előtt is fantáziált a feleségével való szexről,csak nem történt meg.Aztán elaludt,és álmában megtörtént :) Ennyi... De fogalmam sincs,a kérdező számára mi ebben a furcsa.


Ez volt a kulturált verzió.Ami meg az őszinte:

A k*rva anyádat mindősítgesd b*zdmeg,ha egyszer TE vagy a hülye...Az ilyeneket kéne kizárni az oldalról...

2009. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
utolsó XDXDXDXD beteeeg XDXD!!
2009. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nálad ez normális, így tizenévesen, de én hozzá szoktam, hogy nőbe élvezek, nem az ágyba vagy a zsepibe, mint te!
2009. dec. 14. 12:39
 10/14 anonim válasza:
100%
ezt úgy hívják hogy Pollúció másnéven Éjjeli magömlés és teljesen normális :)
2009. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!