Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellékhere cisztának lehet...

A mellékhere cisztának lehet ilyen tünete? Vagy mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Fájni szokott a jobb mellékherém és elment orvoshoz. Megvizsgált és egy kis ciszta van benne. A héten megyek ultrahangra. Azt mondta semmi komoly szedjem a gyógyszert. De ettől lehet pici alhasi görcs és lágyék fájdalom. Valamint a heréknél is érzek ilyen kellemetlen feszítő fájdalmat. Kaptam gyulladás csökkentőt de még csak 2napja szedem. Igazából elég hipohonder vagyok és mindig a legrosszabbra gondolok. (Nem-e here rák. ) De gondolom akkor az orvos azt észre vette volna nem?? Illetve ez a kis ciszta okozhat ilyen gyulladást?? Vagy lehet már én okozom hogy azóta érzékenyebb azzal hogy folyton arra figyelek???
2014. márc. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A hererák majd ultrahang és vérvétel után derül ki. Mindenesetre egy normális urológus észrevette volna, ha az. Bár nem mondanék semmit 100%-ra UH előtt... Nekem volt 2010-ben baloldali hererákom és alhasi-lágyéki és herefájdalmaim voltak, érzékeny volt az egész zacsi is.
2014. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem herém nem fáj és nem is változott a mérete vagy alakja ilyesmi...
2014. márc. 10. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágom, azért írtam hogy UH és vérvétel után derül ki mi az.
2014. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!