Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam urulógusnál herevisszér...

Voltam urulógusnál herevisszérem van felírt egy gyógyszer a Detralexet azt mondta ha nem húzza vissza akkor meg kell operálni ez mennyire fájdalmas volt már valakinek ilyen műtátje?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
hervisszér tágulat
2014. márc. 11. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos ,de ahol csak erről olvastam,mindenhol az volt,ez csak műtéttel gyógyitható .Kivétel a csecsemő kor volt.Ennek a gyógyszernek a hatását az útmutató nem is emliti nemi szerveken .Van hogy még ki is újul,nem hogy vissza húzza.Én ehhez a dokihoz többet nem mennék .A műtét az nem fájdalmas ,hisz altatásban történik .Utána kb 1 hét,ami kicsit kellemetlen .
2014. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden herevisszért kell műteni,ezt tv-ben mondták,orvos tv dokis műsor volt és ott volt erről szó.A visszér mértéke a névadó.
2014. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Üdv!

Egy hete volt visszérműtétem.

A tisztánlátás kedvéért. A herevisszeret (varicocele) két okból műtik: 1, meddőség, 2, erős fájdalom.

A varicocelét három kategóriába sorolják, a legerősebb (III.) kategória általában már meddőséget és fájdalmat okoz.

A Detralex nem fogja meggyógyítani a visszeret, talán enyhítheti, de ha nem fáj, akkor meg felesleges szedni is.

Szoros alsógatyával, mozgással lehet segíteni a problémán, kerülni kell az olyan sportokat, ahol nagy súlyokat kell emelni, a kemény gyúrást stb. Helyette jó a fitnesz, de még a saját testsúlyos húzódzkodással is mértékkel!

Ha már fájdalmaid vannak, akkor keress másik orvost, elküld majd spermatogramra, ha rossz a spermaképed, megműtenek a TB költségén.

A Detralex nem fogja visszahúzni. Alapvetően mindenféle visszér megszüntetése is csak műtéttel lehetséges.

Remélem, segítettem.

2015. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!