Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyíregyházán melyik urológust...

Nyíregyházán melyik urológust érdemes felkeresni?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van, amit csak orvos tud megszüntetni. Kit érdemes ezzel a problémával megkeresni?

2014. márc. 12. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkeppen magandokit keress fel. En allami korhazba kerultem, az orvos teljes korulmetelest csinalt, amit a mai napig nem koszonok meg. Te ne jarj igy, keress fel akar tobb maganorvost is. Maganrendelest, ez nagyon fontos. Ne ezen akarj sporolni, azt javaslom!
2014. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült azóta megcsináltatnod? Kihez mentél és milyen tapasztalataid voltak, Kérdező?
2016. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, azóta megtörtént és teljesen elégedett vagyok az eredménnyel.
2016. márc. 9. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
S megírod azt is, hogy kivel mit csináltattál egészen pontosan, és milyen tapasztalatokat szereztél?
2016. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Privátban vagy itt?
2016. márc. 10. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább itt, mert akkor másoknak is segíthetsz, akik hasonló tapasztalatokra, beszámolókra kíváncsiak még a "nagy döntés" előtt. :)
2016. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha úgy érzed, ciki, vagy valami miatt nem osztanád meg a történetedet nyilvánosan, úgy leírhatod privátban is, csak arra gondoltam, lehet mást is érdekelne, olyanokat, akiknek nagyobb szüksége lehet magára az információra...
2016. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Két urológust is felkerestem a döntés előtt, egyet Nyíregyházn, egyet pedig Budapesten. Egyiknek sem tetszett a stílusa, a nyíregyi elég fura volt; a pesti pedig elég öntelt és úgy éreztem, nem is vette komolyan a problémámat. Ha valaki röhögcsél ezen, az nekem egyáltalán nem vicces! Ráadásképp egy vagon pénzt (15 000 Ft) fizettem neki csupán magáért a vizsgálatért. Végül elmentem egy Nyíregyházán rendelő urológushoz, Dr. Haja Ferenchez. Ő teljesen normálisan állt hozzá a problémámhoz és a vizsgálat után megbeszéltük a műtét időpontját. Sajnos olyan súlyos volt az én esetemben a szűkület, hogy csak a teljes körülmetéls jöhetett szóba. Annyira szűk volt, hogy még normál alaphelyzetben sem lehetett még csak kicsit visszábbmozdítani sem, nemhogy szabaddá tenni. Mereven meg aztán abszolút nem, sokszorosan szűkebb volt, mint kelett volna.Biztos vagyok benne, hogy más esetekben a részlegest alkalmazta volna. A műtét nem volt olyan szörnyű, mint vártam, inkább csak kellemetlen, a kapott három injekció gondoskodott erről. A műtét utáni egy hét nagyon nehéz volt, ultraérzékennyé váltam attól, hogy a sok-sok évig zárt testrész hirtelen szabaddá vált. kellett egy kis idő, amíg hozzáidomult a helyzethez. Egy hét után már tudtam viszonylag szabadon mozogni. A nemi életet illetően én nem tapasztaltam azt, amit mások írtak, teljesen élvezhető vele a szex. Persze nem olyan érzékeny, mint egy normál állapotú embernél, de teljesen rendben van.Nem foltosodik vagy kellemetlen, ahogy mások írták. Nyugodtan felkeresheted őt.
2016. máj. 9. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés de még egy pont Haja doktor úrnak abszolút páciens központú.
márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!