Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hallottam, hogy egészséges...

Azt hallottam, hogy egészséges a mindennapos maszturbálás. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az. Csökkenti a prosztataproblémák előfordulásának az esélyét.

A párom már idősebb, 30 év körüli, neki volt enyhe prosztata problémája és neki a gyógyszeres kezelésen kívül, szigorúan, napi 3 élvezés volt előírva akár maszturbálás, akár az én segítségem által. Ezáltal tisztult a szervezete. És nem vicc, ez halál komoly. Ugyanis a prosztata ejakulációs folyadékában sok minden tud raktározódni, pl. kórokozók is, így a gyakori maszturbáció segít ezeket a káros dolgokat onnan kitisztítani.

2014. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen az.

Afféle testedzés, jót tesz az érrendszernek, ha akkora hatása nincs is, mintha tornáznál, kondiznál.


Maximum fiúknál lehet egy olyan gond, hogy a teherbeejtéshez szükség van a spermiumoknak hosszabb ideig érésere, és így nem lesz elég idejük megérni, ha megszabadulsz tőlük.

De egyenlőre nyilván még nem tartasz ott.


És ebben azért jó lenne valami nálam szakértőbb embernek is a véleménye.


De abban biztos lehetsz, hogy csakis az egészségedre válhat.

2014. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!!
2014. márc. 12. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A korodat is írhatnád.
2014. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 éves vok
2014. márc. 12. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem számít az életkor.


Napi egy bőven bele fér.


Persze amikor serdül az ember, akkor van olyan is, amikor akkor is feláll, amikor más dolga volna az embernek, amikor se az alkalom, se az idő nem jó rá.


Ilyenkor segíthet egy hűvösebb zuhany, vagy valami fizikailag megerőltetőbb dologgal elfog lása magadnak, és akkor egy időre elfelejti.


Az a lényeg, azért ne ő legyen az urad, hanem inkább te légy az ura neki.

És ha a tisztaságra is oda figyelsz (kézmosás előtte, mint étkezés előtt) akkor kizárt dolog, hogy bármi bajod legyen tőle.


Régen mindenféle ostobaságot ráfogtak a dologra, holott, egy teljesen, természetes és normális dologról van szó, ami minden ember életének éppúgy része, mint bármi más.

2014. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Fényezd csak a gyíkot. Nem fog megártani.
2014. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!