Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal here tompa fájdalma és a...

Bal here tompa fájdalma és a herezacskó világosabb (pirosas) színe mitől lehet? (Menj orvoshoz es komolytalan valaszokat nem kérek).

Figyelt kérdés
Kb.egy hete van rajta ez az érzet. Többszöri vizsgálgatás után sem találtam rajta dudort (remélem) illetve nem tudom van-e köze hozzá de azóta egyre jobban fulladok

2014. márc. 16. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A "menj orvoshoz" nem komolytalan válasz. Az a komolytalan, aki itt kérdezget miközben lehet valami komoly baja van.
2014. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A zacskó pirosas színe miatt valamilyen gyulladás lehet. Here vagy mellékhere gyulladás. Tehát legjobb tanács!

"Menj orvoshoz!"

2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Este tízkor már megyek is.

Mielőtt kommentelsz tanulj meg értelmezni... Menj orvoshoz !!ÉS!! komolytalan valaszokat nem kérek.. ergó egy konkrét választ és egy más kazegóriájú de azon bellül akármilyen választ nem kérek. Másrészt a "férfiak egeszsége" kategória ilyen kérdesekre vannak kitalálva. De mondjuk arra is lehetne gondolni hogy esetleg ez a szerencsétlen felszeretne készülni lelkileg a legrosszabbra is mielőtt elmegy orvoshoz és kiderülne bármi is. És nagyon köszi a komolytalan és teljes mértékben haszontalan válaszodat. Több off-ot nem kérek.

2014. márc. 16. 22:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszi.
2014. márc. 16. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

NE menj orvoshoz!


Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szabályzat 3./i, 3./j

Csak gratulálni tudok a színvonalhoz. :)

2014. márc. 17. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt hererákom... Az ilyen bunkó-köcsög stílusod miatt kívánom, hogy neked is legyen és NE menj orvoshoz.
2014. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a tünetek alapján (herezacskó pirosas színe, fájdalom)lehet here vagy mellékhere gyulladás is. Mindenképpen orvoshoz kellene fordulnod, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!
2014. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!