Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphattam az aidset?

Elkaphattam az aidset?

Figyelt kérdés
Tudom ez néhány ember számára visszataszító, de most tényleg normális válaszokat szeretnék. Még nyáron Júliusban együtt voltam a barátommal és szexeltünk óvszer nélkül. Ő volt az aktív viszont a szex kb 2 percig tartott aztán abbahagytuk. Nem élvezett belém, de mégis érdekelne, hogy ilyen rövid együtt lét alatt elkaphattam az aidset ha esetleg ő is aidses volt? (semmi tünete nem volt)

2014. márc. 18. 19:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Menj el orvoshoz es vizsgaltasd ki magad.
2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HIV a vírus, amire gondolsz, ezt lehet elkapni, AIDS az ennek hatására kialakuló tünetegyüttes. És egy alkalomtól is el lehet kapni. Menj el szűrésre!
2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen el, mivel az előváladékban is lehet vírus.
2014. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy az AIDS-et még védekezés nélküli közösüléskor sem 100%, hogy elkapod, ha pedig nem élvezett beléd - jóval kevesebb potenciálisan fertőző testnedvet engedett beléd - még kevesebb a valószínűsége.

Nem akarom elbagatelizálni a dolgot, de azért nem olyan nagyon gyakori az AIDS, hogy lépten-nyomon elkapd. Bár igaz, hogy anális szexnél (ha jól értem, melegek vagytok) nagyobb a veszély, és a melegek között több a fertőzött (ezt nem bunkóságból írom, tanulmány van róla, hogy így van), de azért a melegek között sem mindenki fertőzött. :)

Hány évesek vagytok, ha szabad tudni? Hány partnere volt eddig?

2014. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el...
2014. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd, esélyek latolgatása helyett tényleg az a legjobb (neked, és a környezetednek), ha mielőbb tisztázod a kérdést. Ha elkaptad, ma már egészen kezelhető ez a betegség (és jobb mielőbb elkezdeni, plusz senki mást nem fogsz megfertőzni), ha meg nem, megkönnyebbülsz.
2014. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#2-nek igaza van, csak nem akartam etimológiai okfejtésbe kezdeni, amikor nyilvánvaló volt, hogy mit kérdezel. :)

A szűrésre meg a feltételezett fertőzés után 2 hónappal menj el, de a Szent Lászlóban már olyan tesztet is csinálnak, ami 1 hónap után is kimutatja a vírust.

2014. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én 16 éves vagyok a volt párom pedig 20. Csak vele voltam együtt eddig senki mással. Azt mondta ő volt vizsgálaton és negatív lett, de mivel nem tartjuk a kapcsolatot és jó párszor hazudott, nem bizok benne.. elmegyek szűrésre amint csak tudok csak szerettem volna látni néhány véleményt h mekkora a kockázata ennek.
2014. márc. 18. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:

nem

főleg hogy nem is élvezett beléd, nagyjából 0 az esélye


am ha teljesen meg akarsz nyugodni, menj el anonim szűrésre

nézzenek hepatitisz és szifiliszt is

2014. márc. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

csak annyit tennék hozzá hogy a Lászlóban 2 hetes az ablak vagyis 2 hét után mehetsz, de az nevesített és fizetős

az anonim 1 hónap, a te esetedben meg több mint fél év eltelt


az ima sokat segít


legközelebb meg csak gumival!

2014. márc. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!