Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rücskös a péniszem ez normális?

Rücskös a péniszem ez normális?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak túl lihegem de egy kissé félek az ilyesmi betegségektől.A húgycső nyílás közelében egy kicsivel pár kinövést találtam.Máshol nem igen csak ott.Nem fáj. Igen csak túl lihegem szerintem ezt a dolgot de biztosra szeretnék menni.
2014. márc. 19. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A húgycsőnyílásodhoz képest merre helyezkednek el? Alul a fitymafék irányába, vagy feljebb? Esetleg a makkod peremén? Mennyi idős vagy? Szexuális kapcsolatod volt már? Hogy néznek ki azok a kinövések?
2014. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod ? Hogy erről mindenki megfeledkezik .
2014. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 szűz!
2014. márc. 21. 15:46
 4/6 A kérdező kommentje:
aprók kinövések vagy nem is tudom hogy nevezzem inkább dudor szinte csak akkor lehet észre venni mikor merevedésem van
2014. márc. 21. 15:49
 5/6 A kérdező kommentje:
a húgy csőtől balra 3-4 db lehet!!
2014. márc. 21. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel még igen fiatal vagy, nem hinném, hogy valami komoly dologról van szó. Valószínűleg egy PPP (Pearly penile papules) nevű jóindulatú elváltozásról lehet szó nálad. Ezek a megnagyobbodott mirigyek első sorban a makk peremén szoktak megjelenni, de előfordulhatnak a makk teljes felszínén. Esetleg ennek nézz utána!
2014. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!