Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata kérdés . Többi lent...

Kokero123 kérdése:

Prosztata kérdés . Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Nos, nem tudom,hogy most forduljak-e orvoshoz,hogy fitymaszükületem van-e vagy sem. Lankadva a bőr simán mozog előre - hátra. Mereven is,csak annyi különbséggel,hogy ha húzom egyre hátrább akkor fáj. A Makkon feljön és utánna enyhén fáj. Sextől tágulhat majd? vagy menjek el orvoshoz?

2014. márc. 23. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ennek mi köze a prosztatához ?
2014. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező nincs tisztában azzal, hogy mi a prosztata. (A húgycső körül található külső elválasztású mirigy). Fordulj orvoshoz, ez csak súlyosbodni fog, javulni nem. Az erőltetés és a hegesedés komolyabb szűkülethez vezet.
2014. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Előre, hátra, lankadtan, vagy keményen, mindegy. Símán, akadálytalanul kell a bőrnek csúszkálnia.

A használattól tágulhat, ha még csak 8 éves vagy. De ha már 28, akkor irány a doki.

2014. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2 es te közel annyira nem vagy tisztában a dolgokkal ,mint a kérdező.Csak a lényeget irnám,amiről te beszélsz.

Ez egy belső nemi szervünk,ami a húgycső körül helyezkedik el .Közel sem az aminek nevezed.A másik. Ilyen a fiuk kb 80 % nak van.A gyakori kézimunka ennek a gyógyszere.Valamilyen sikositót meg tegyél rá ilyenkor.Megy az mint állat.

2014. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már elnézést 4., de mennyiben állítottam valótlant? Nem írtam oda, hogy csak férfiakban található meg, mivel evidensnek gondoltam, de tény hogy a húgycső körül elhelyezkedő, külső elválasztású mirigy.
2014. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5 ös,ez csak férfi neműekben található meg.

Bemásolom neked sz erről szóló írást.


Ugrás: navigáció, keresés

Prosztata középen a húgycsővel (az ondóvezeték (ductus deferens) és ondóhólyag feltüntetésével)

A proszta és a környező szervekA prosztata vagy dülmirigy a férfi belső nemi szervekhez tartozó nemi mirigy. Felnőtt férfiaknál kb. 20 g tömegű, szelídgesztenye nagyságú szerv. A húgyhólyag alatt helyezkedik el, az abból kiinduló húgycsövet körülvéve. Az általa termelt váladék, a prosztataváladék a hímivarsejtekkel és az ondóhólyag váladékával együtt képezi a hím nemi váladékot, az ondót.

2014. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudjál különbséget tenni belső ,és külső nemi szervek közt,a herék külsőnek számitanak,még akkor is ha zacsiban vannak elhelyezve .
2014. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint csak azt tudom mondani, hogy valószínűleg te nem érted, amit leírtam. Tudom, hogy csak férfiakban található meg, de nem írtam le külön, mivel a férfiak egészsége kategóriában vagyunk, és úgy gondoltam, ez egy olyan információ, amivel szinte mindenki tisztába is van.

A baj az, hogy alapból lekezelően kommentálsz, amikor nyilvánvaló, hogy némiképp félreértelmezted utóbbi hozzászólásomat.

Elnézést, utóbbi hozzászólásod olvasva megvilágosodtam. a külső elválasztású mirigyet kifogásoltad. Magyarán nem tudod mit jelent a fogalom, és ahelyett, hogy utánanéznél, a téves feltételezéseddel osztod az észt, holott a keresőt úgy látszik tudod használni:

"A külső elválasztású (exokrin) mirigyek az általuk termelt váladékot, vagy közvetlenül a külvilágba (a bőr mirigyei), vagy valamelyik olyan belső üregrendszerbe (pl. gyomor-bél csatorna) ürítik, amelyek természetes kapcsolatban állnak a külvilággal."

[link]

2014. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Először is amiről írsz, annak semmi köze a prosztatádhoz.

Ez fitymaszűkület, vagy rövid fitymafék lehet (ez sajnos nem derül ki egyértelműen).

Ha alul érzed a fájdalmat a fitymaféknél(a vékony bőrdarab, ami összeköti a makkot a fitymával), akkor lehet, hogy rövid a fitymaféked!

A másik lehetőség a fitymaszűkület. Ha a fityma hátrahúzása fájdalmat okoz, akkor erőltetni nem szabad, mert a fityma bőre berepedezhet és még jobban összeszűkülhet!

Bármelyikről is van szó, érdemes lenne megnézetned orvossal!

2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!