Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen vannak kicsi...

A péniszemen vannak kicsi (bőr színű) pöttyök, mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
17/F
2014. márc. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem nemi úton kaptad el őket, akkor két dolog is lehet. Ha a makkod peremén vannak, akkor egy PPP (Pearly penile papules)nevű elváltozás lehet. Ha pedig a péniszed bőrén, akkor fordyce pöttyök.

Mindkettő jóindulatú elváltozás. Ha nem zavar, kezelést nem igényel. Ha számodra zavaró, magánrendelésen eltávolítható.

2014. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésből fodyce pöttyökre gondolok.Magánrendelésen az ilyen jelentéktelen kicsikkel sem foglalkoznak ,má bocs 1 es .Van ennek nagyon durva változata is .Azokat kiégetik,vagy kikaparják.Csak ez az eltávolítási módja van .
2014. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg két lehetőséget írtam "má bocs"! És magánrendelésen igenis mindkettővel foglalkoznak. Arról nem beszélve, hogy a kérdező egy szóval nem írt a mennyiségéről és nagyságáról, tehát nem tudom, hogy a következő résszel mire célzol:".Magánrendelésen az ilyen jelentéktelen kicsikkel sem foglalkoznak ,má bocs 1 es .Van ennek nagyon durva változata is ."

Teljesen értelmetlenül javítottál ki (már megint). Kérlek ha nagyon unod magad, akkor valaki mással kötözködj "má bocs"!

2014. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!