Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha 16 évesen nem...

Az baj, ha 16 évesen nem használok borotválkozás után after shave-t?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötelezö használni bármit is utána!
2014. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

valamilyen fertőtlenítőt feltétlenül haszni kellene .

Az éles penge nem csak a szőrt viszi le,hanem a bőr felső rétegét is .Ne a legmárkásabbat vedd meg,azokat ajándékba kell kérni .

2014. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A 2. utolsó mondatán rákötem a teát a montirra hatalmaas
2014. ápr. 5. 17:58
 4/14 anonim ***** válasza:
1 es ekkora butaságot hogy írhatsz,hisz ezt nem csak az illatáért kell,az csak másodlagos dolog .
2014. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
egy aftershave semmit nem fertötlenit. A bört csak a 70 fokos alkohol fertötleniti az pedig szét is szedné a bört. Hidd el sokan nem használnak épp azért mert az is kiszáritja a börüket, persze nem árt a fertötlenitö de az after shave nem fertötlenit. Fertötlenitésre lehet hasznlni hidrogén-peroxidot, teafa olajat valami krémben, vagy egyéb speciális börfertötlenitöt.
2014. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5 ös ,kicsit vitatkoznék a válaszoddal .Pár after shavenek utána is néztem .Pl. Gillette.Ennek több változata is van .

Van alkoholos,és hidraltáró is.Az üvegen fel is van tünteteve,"no alcohol".Ha mind ilyen lenne ugye erre a feliratra nem is lenne szükség .Van olyan is ami balzsamként szerepel .De ott van a kozmetikai fertőtlenitő,ami ugyan csak alkoholos,és arcra használják.

De az orvosi rendelőkben is ilyen fertőtlenítő van,amit a bőrre fújnak,egy injekció beadása esetén .

2014. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lacatka válasza:
Miért lenne baj? Nem viszket ,nem fáj ,nem pattog ki a bőröd , akkor minek ?
2014. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
én,csak hideg vízzel megmosom(az összehúzza a pórusokat),s nem teszem ki magam az égető érzésnek és bőrkiszárításnak...A balzsam talán jó lehet,az nem is éget és kellemes illata van...
2014. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A Tengerész ***** válasza:
Nem. Én soha semmit nem használok utána. (55 éve borotválkozom)
2014. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű angol timsótömböt ajánlanék...
2014. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!