Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénispumpa hatásos pénisz...

A pénispumpa hatásos pénisz növelésre?

Figyelt kérdés
12 cm a péniszem hossza 14 éves vagyok. Tudom,hogy még nőhet,de nekem most ugymond azonnal kellene egy 15 cm -es kb. Tehát azt kérdezném,hogy hatásos a pénisz pumpa? Bármilyen pumpa jó a növelésre vagy vannak külön erre a célra? Mennyi növekedés várható átlagban és ez az egész,hogyan működik?

2014. ápr. 7. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

hiába kellene neked azonnal. nem lesz

2014. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak arró jó, hogy álljon.
2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos a pénisz pumpák tudják tornásztatni az ereket, arra jók. Némi állóképesség növelést el lehet érni kitartó munkával. A vákum viszont súlyosan roncsolni is képes, ezért csak nagyon ésszel alkalmazandó! Pár percig tartó méret növekedés elérhető vele a kitáguló szövetek miatt, de utána vissza is tér az eredeti állapotába, tartós eredmény NEM érhető el vele!

A te életéveid alapján nincsen szükség az erek tornáztatására (sokkal-sokkal jobban jársz ha inkább sportolsz ez serketni a vérkeringést, pumpa helyett ez sokkal jobb is). Plusz maximum netről rendelhetnél anonym boltban nem tudsz vásárolni. És biztosan nincsen szükséged "azonnal" 15 centire!

A szex a te korodban nem fog működni, mert még nem vagy rá alkalmas főleg mentálisan, attól, hoyg feláll még nem leszel szerető. Fájdalom okozásra jó még csak! Kérdés, hogy magömlésed sperimumokkal van e már egyáltalán, de gyanitom még az sem. Az autofellatio-hoz nem is elég a 15 centi, ebbe is törődj bele.

Egyszóval: Nem megoldható a méret növelésed, és szükséged sincsen rá, pláne nem "azonnal".

Erről tegyél le a saját, és a leányzó jól felfogott érdekében!

2014. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert a szex shopban 18 év alatt nem lehet vásárolni? O.o
2014. ápr. 7. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
18 év alatt a drogériában sikositót sem adnak. (ezt én sem értem, de ez van)
2014. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

be sem engednek nem h kiszolgálnak xdd

mint dohányboltok 18év allat nem léphetsz be

2014. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lol az még kb 21 éves nőni fog magától is szex shop termékek pénz kidobás. Nem a méret a fontos. :)
2014. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan sexshop ahol simán kiszolgálnak 18 alatt is. Az első vibrimet 14 évesen vettem sexboltban. 23L
2017. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!