Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Focisták! Nálatok hogy megy a...

Focisták! Nálatok hogy megy a tusolás? Szoktatok mérkőzés után? Én nem merek :/

Figyelt kérdés

Vidéki csapatban játszok nagyon jó barátaim a foscista társaim. Előttük valamiért szemérmes vagyok. Nem nagyon szeretek zuhanyozni meccsek után. Aztán meg azzal húznak hogy büdös vagyok csapatbuszban


Mit tegyek? Normális farkam van amúgy


2014. ápr. 7. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális? :D Miért kordában tudod tartani avgy a méretére gondoltál? :D Miért nem fürdesz akkor ha nem kicsit a pimpölőd? Vagy csak egyszerűen a haverodnak: Mivan öcsém megint nincs meleg víz nálatok mint multkor amikor ott voltam és kezet akartam mosni? Azért fürdesz itt? :D
2014. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik pályán van zuhanyzó,ott fürdenek is a fiuk.

Még senkinek sem harapták le a pö**csét.És képzeld gatya nélkül fürdenek .Csak az első fürdés lesz szokatlan .

Senki sem mered rá a másik farkára.

2014. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A helyzettől és a helyszíntől függ,ha vidéki,falusi foci csapatokról van szó,egyik falusi csapa küzd a másikkal hogy érthető legyen,ott van hogy nincs is lehetőség rendes zuhanyzásra.


Ha gátlásos vagy megértem,de nézd meg milyen a helyzet,milyen a zuhanyzó akár.


Vagy ha kevesen vannak,vagy nincsenek bennt,vagy van egy igen jó haverod azzal menjél be a zuhanyzóba.


Menj be boxerba és csak a zuhanyzóba lépés előtt vedd le a gatyád aztán úgyis a zuhany rózsa felé fordulva kell zuhanyozni,sokat nem lát belőled senki sem ha így van,ha olyan a zuhanyzó hogy közös és a zuhanyzrózsák a falból állnának ki.


Vagy ha válaszfalas zuhanyzók vannak akkor menjél hátulra.


Vagy milyen a zuhanyzó?Ill több helyszín van milyen általában kinézetileg?


Vagy első lépésként csak először felül mosakodjál le a mozsdó felett akkor büdös nem leszel már,nem tudnak szívatni.Aztán szépen lassan,fokozatosan szoktasd magad az új helyzethez.


Más ötletem nincs.

2014. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De egyet még elmondanék az csak duma hogy azért nem szeretnek némelyek mások előtt meztelenkedni,mert valami gond lenne a szerszámmal,vagy a testük más részével.EGyszerűen vannak akik intim dolognak tartják a zuhanyzást és ennyi.Sokan nem szeretnek annyira más előtt zuhanyozni.De mindent meg lehet oldani.


Elég ha csak a zuhanyzóba lépés előtt veszed le a törölközöt,és a zuhany fejjel szemben állva tusolsz,akkor senki nem lát semmit,a törölköző meg legyen közel hozzád és kész.

2014. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nyugodtan menj és tusolj velük én kézilabdázok és minden edzés után megszokott a közös tusolás nem lesz semmi bajod ;) 16\f

Jah és vigyél papucsot is :D

2014. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Szokatlan ez igaz, de ha belegondolsz ők is megteszik. Ha meg ránéznek a farkadra (ami azt írod h normális) akk mivan ?

Nekem is megnézték jó sokan, úgy h láttam is h engem néz meg minden, nem kicsi nem nagy 15 centi és ? Engem pl nem érdekelt. Én is láttam az övéket, nem nagyon érdekelt :'D

Szerintem nem kell paráznod semmitől. Ha meg nem akarsz velük zuhanyozni semmiképpen, akkor vagy amiután ők végeztek gyorsan, vagy nem. És akk megmondod nekik hogy bocs srácok de szégyenlős vagyok. Oszt viszel sprayt :D ennyi :D

16/F

2014. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben igaza van ha nagyon zavar akkor nem kell erőltetni,akkor sprayt használj vagy csak felülről mosakodj le vagy akkor menjél tusolni ha nincs ott senki.



De milyen az a tusoló?Hogy néz ki?

2014. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!