Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szemölcs férfi nemi szerven...

Szemölcs férfi nemi szerven mitől lehet?

Figyelt kérdés
Barátomnak a péniszén olyan 1-2mm átmérőjű szemölcs (jobban megnézve karfiolszerű) található. Már nyáron feltűnt, de ő nem akart vele foglalkozni. Utánaolvastunk és azt írták,hogy rákos megbetegedésre is utalhat vagy valami nemi betegségre. Bőrgyógyászhoz nem nagyon tud elmenni, mert csak hétvégén van itthon, pedig nagyon ajánlom neki. De ő nem aggódik merthogy kicsi és szerinte amikor megvágta borotvával akkor jött ki... Szerintetek? vagy tudnátok valamit javasolni(kenőcs,krém stb.)? Köszi előre is.

2014. ápr. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Irany. az urológus!
2014. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet HPV vírus okozza.
2014. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gyanakodom én is ..
2014. ápr. 7. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szemölcs akkor bárhol előbújhat a bőrén még több és valószínűleg fog is egyre több mert egy vírusos dolog. Ha meg ott van évek óta akkor csak egy neurofibróma. Valakinek rengeteg van, de valakinek csak egy és nem is tudja mi az. Itt utánaolvashatsz hogy ez-e az:

[link]

2014. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyáron jött elő kb neki, de olvastam, hogy a HPV akár több hónapig is a szervezetben lehet nyomtalanul... Novemberben voltam utoljára nőgyógyásznál akkor minden rendben volt velem, de tervezem, hogy elmegyek.
2014. ápr. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!