Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tripperem vagy Chlamydiam...

Tripperem vagy Chlamydiam van. Mennyi időm van ahhoz, hogy ne okozzon maradandó károsodásokat a szervezetemben?

Figyelt kérdés

A Bőr és nemibeteg gondozóba kértem időpontot, de csak 3 hét múlva férek be. Mit gondoltok, ez idő alatt történhet valami komolyabb bajom, ami maradandó lehet?

Máshova nem tudok menni ezzel a problémával ugye.



2014. ápr. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászaton ilyen esetben nem kell időpontot kérni. Ez "sürgős" esetnek számít. Legalább is nálunk /Budapesten/ így van. Talán kérjél a háziorvosodtól beutalót, ő ráírja a ""S" jelzést.
2014. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A helyzet az, hogy Bőrgyógyászaton már voltam ezzel, és megmondták, hogy vagy ez- vagy az a betegség lesz, de mivel pontos laborvizsgálati eredmények kellenek, elzavartak a nemibeteg gondozóba a tesztekért. Na ide kaptam én 3 hét múlvára időpontot.

Beutalót nem adtak, bár nem is kértem.

2014. ápr. 8. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Bor es nemi beteg gondozoba nem kell idopontot kerni. Tenyesztes nelkul nem szokott az orvos diagnozist felallitani.
2014. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit megijedtem, hogy véres vizelet is van már :S

Ha elmegyek sürgősségire, ott vajon megcsinálják a teszteket, vagy beleröhögnek a pofámba?

Lehet csak túlreagálom.

Sajnos itt kell időpont. Tudom mert személyesen is bementem már.

2014. ápr. 8. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A véres vizelet engem aggasztana. Azzal jobb nem viccelni.

üdv

2014. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!