Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vándorhere Üdv. Fiatal korban...

Vándorhere Üdv. Fiatal korban nagybaj az, hogy a herém felcsúszik maszti közben? Simán liftezik le és fel. Persze máskor is ha úgy vagyok felcsúszik s nemkell ahoz maszti.

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, 9 hónapja masztizok és eléggé sűrűn. Olyan választ mondjatok, h nekelljen orvoshoz mennyek!!! PLS. Mind a két herém felcsúszik egy kicsit és le is jön, a bal is és a jobb is. könnyedén, + nem fáj se így se úgy. 1 napja vettem észre és nagyon félek, hogy nagy baj van. Valaki . azt is megpróbáljam, hogy 1-2 hétig nemlessz maszti? Előre is köszönöm a válaszokat (Még soha nem volt semmilyen here, péniszes problémám, sosem votlam orvoshoz mert nemkellett)

2014. ápr. 10. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy MEDDIG csúszik fel? Ugyanis az természetes, hogy a hasfalhoz felhúzódik, ha a hasüregbe, az viszont gond, mert terméketlekséget okoz.


De ha nem vgy biztos a dolgodban, akkor keress fel egy andrológust, ez az ö szakterülete.

2014. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyes jól leírta.


Tehát ha a golyód nem megy fel az ürregbe - értsd úgy, hogy a zacsid üres lesz, az már gázos.. De hogyha bennemarad a zacsiban, akkor minden okés, nekem is így van :)

De gondolom csak az van, hogy a heréd feljebb megy és kész ugye? Amúgy ez azért is van, mert mielőtt elélveznél a golyó mindneképpen feljebb megy, hogy megkönnyítse a hímivarsejtek kiáramlását - tehát ez természetes ebben az esetben. Gondolom nálad is ez van, ugye?

2014. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cáfolom az 1-2 válaszát.Ha fel megy,és könnyedén le is jön,

akkor semmi gond.Már túl vagyok a 6. x en,és nálam is felmegy,aztán jön is vissza .Nem kell ezzel orvoshoz menni,különben is mit tudna csinálni .Masztinál,illeve elélvezésnél meg a zacsi fel is emeli őket .

2014. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
oké hármas, nálam is könnyen felmegy végülis az üregbe.. ja,mondjuk igazad van :)
2014. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, amugy meg alig hogy kimegy a zacsiból. 2cm max max, könnyedén visszamegy a helyére
2014. ápr. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!