Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van még remény, hogy meggyógyul?

Van még remény, hogy meggyógyul?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tinédzserkoromban sokat dörzsöltem a péniszem az ágyhoz és emiatt megsérült, azóta pedig fáj, hogyha alsónadrágot húzok és azzal érintkezik.

Voltam már andrológusnál, csinált vizsgálatokat, de nem látott semmi elváltozást, a fájdalmat pedig nem tudják mérni.

Már én is próbáltam mindenfélével gyógyítgatni(fényterápia, agykontroll stb), de sikertelenül.


Ti mit tennétek a helyemben? Én egyre reménytelenebbnek érzem a dolgot.



2014. ápr. 11. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert fajna. Szerintem semmi koze az agyhoz dorzsoleshez, valami mas bajod van.
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

> (fényterápia,


Persze hogy nem sikerült, kamuval nehéz gyógyítani.


Sajnos amúgy jobb ötletet nem tudok mondani mint azt, hogy keress fel egy másik dokit, több szem többet lát alapon...

2014. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én egy magán főorvosnál voltam, aki elég profi. Most mennyivel van jobb esélyem, egy mezei sztk-s urológusnál? Hülyének fognak csak nézni:/
2014. ápr. 12. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés. Az andrológus nem ilyen problémákkal foglalkozik.
2014. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!