Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban hasról fogyni?

Figyelt kérdés

Van egy kis pocakom amit a nyárra el szeretnék tüntetni.

Edzőterem nincs a környéken úgyhogy marad az itthoni edzés de hogyan? Írnátok tippeket? (Csak a fogyókúra érdekel nem diéta meg éhhezz 7 napig és vékony leszel!!!)


2014. ápr. 15. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás.

Ergo hasról nem tudsz fogyni. Mindenhonnan fogysz, akkor fogysz a hasról is. Egyéni genetika szabályozza, hogy honnan fogysz először és honnan utoljára.


Tehát általánosságban fogyni kell, ezt pedig aerob gyakorlatokkal érheted elsősorban el (séta, futás), valamint az étkezés megfelelő beállításával (sok zöldség, kissé kevesebb szénhidrát és kissé több fehérje, összességében kevesebb kalória), és a fogyásban 80%-ot az étkezésed fog számítani, 20%-ot pedig a sport. Nézzél egy 5 hetes fogyókúraprogramot magadnak, pl. a házipatikán van ilyen, étrenddel meg mindennel. 5 hét alatt 5 kg-t lehet fogyni vele, ez egyébként az egészséges fogyásnak a határa, 1 hét alatt max 1 kiló lehet a cél.

2014. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként a diéta ,fogyókurába kezdés nem vezet eredményre.Ahogy a szervezeted észre venné ,hogy elvontál valamit,azonnal tartalékolna mindent .1 dekát nem tudnál leadni .
2014. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért jópáran leadtak már 1 dekát fogyókúrával. Én vagyok az egyik. 15 kg fogyásom volt egy (az első hozzászólásban leírtnak megfelelő) normális (!!) fogyókúrával, amiből utána egy dekát sem híztam vissza.
2014. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!