Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Multkor borotváltam a péniszem...

Multkor borotváltam a péniszem és viszket ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a borotválás irritálja a bőröd, vagy pedig nő vissza a szőr és attól viszket, ha lány lennél akkor azt javasolnám, hogy használj test-, vagy akár arcradírt és utána kend be testápolóval, ha esetleg van nő a háznál, és vannak ilyen cuccai, akkor ezeket vesd be, ettől javulni szokott és vannak speciális szőrbenövés elleni krémek is, egyébként ha sokszor borotválod, akkor már nem lesz annyira kellemetlen.
2014. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Máskor ne a péniszed vágd le.
2014. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért viszket, mert nő vissza a szőr - nekem is nagyon viszketett, de pár nap után elmúlt... igaz, azóta már ollóval vágom...
2014. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk! Amúgy nem muszáj borotválni, nekem kifejezetten nem tetszik, hülyén néz ki szőr nélkül. Persze a puncimat én is borotválom, de az más, mert úgy jobb hozzáérni, szebb, de nektek felesleges. Én eddig minden pasimat rávettem, hogy hagyja abba a borotválást.
2014. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja nem kell borotválni,a csupasz pénisz látványa nem férfias,nőies,nem kell elnőiesedni,egy férfi zuhanyzóba még kis is röhögnének érte.Ha sok a szőr elég azt rövidre vágni,akkor fazonja is van,meg férfias is lesz.
2014. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!