Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér hámszerű anyag a makkon,...

Fehér hámszerű anyag a makkon, mi ez?

Figyelt kérdés

Tehát, nem a makk és az alatta lévő rész összekötésénél, hanem az egész makkon, vékony, fehér réteg van. Próbáltam lemosni, de nem jött le. Mitől lehet?

Mindennap legalább kiöblítettem, ha nem is mosogattam annyira...

Fitymaszűkületem van, 14/F.


2014. ápr. 17. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szmegma (amit le tudnál mosni), akkor lehet pl. gombás fertőzés. De ezt látatlanban nem fogjuk tudni pontosan megmondani Neked! Orvoshoz kellene fordulnod ezzel is és a fitymaszűkületed miatt is!
2014. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Linkelek képet (NEM AZ ENYÉM!, ez két pénisz):

Ilyesmi: [link]

Csak nem ennyire folyékony, és lejjebb is van.

Még egy kép:

[link]

2014. ápr. 17. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Ez gombás fertőzés lehet! Szüleiddel beszéltél már erről? És a fitymaszűkületről?
2014. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem...

Canestennel jó, ha kenem?

2014. ápr. 17. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, a Canesten talán segíthet! De sokkal jobb lenne, ha egy orvosnak is megmutatnád, mert egy orvos mégiscsak hatékonyabban tudná kezelni!

A szüleidet miért nem szeretnéd beavatni?

2014. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megértem miért nem akarsz beszélni erről a szülőkkel, mert kellemetlen(tudom nekem is volt), de hidd el jobban jársz ha benyögöd. én akkor mondtam el apának amikor uszodában a zuhanyzóban voltunk, rögtön látta is mi a szitu. sz*ar volt, nem mondom, de jobb hamarabb túl lenni rajta
2014. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tipped van, hogy hogyan sikerült összeszedned?
2014. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hirtelen a babaolaj jutott az eszembe...

A fityma tágításának megkönnyebbítése érdekében használtam, de mindig kicsit sok ment, és nehéz volt lemosni.

Ha nem ez, akkor fogalmam sincs.

2014. ápr. 18. 11:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzést a babaolaj nem okoz. Ilyesmit egyébként bárki bármelyik életkorban elkaphat sajnos, tehát nem érdemes azon gondolkodni, hogy Te honnan szedted össze. Viszont a dokit a helyedben átgondolnám!
2014. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!