Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem akar elmúlni a péniszgombá...

Nem akar elmúlni a péniszgombám, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval voltam bőrgyógyásznál, aki felírt pimafucortot és boraxot. Amivel kenegettem és el is múlt. De aztán 1 hétre rá megint előjött. Megint kenegettem megint elmúlt és most megint előjött.


Ilyenkor mi van? Dokihoz legközelebb csak januárban tudok menni. Szerintetek most mi lesz? Van a kenegetésen kívül más módszer, amit a doki javasolhat majd?


Segítsetek!


2009. dec. 22. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Fertötlenítő folyadék, pl. neomagnol a gyógyszertárban lehet kapni, fel kell higítani. Canesten kenőcs is jó péniszre is, szintén gyógyszertár.
2009. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Canestent már próbáltam. Nem segített.

Van olyan, hogy gyógyszert szedek gombára?

2009. dec. 22. 16:59
 3/24 anonim ***** válasza:
VAN OLYAN,ÉN ÚGY TUDOM
2009. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el urológushoz ő a legjobb segítség nem véletlen tanulta olyan sokáig.Hidd el sokan járnak mond meg neki ,hogy a bőrgyógyász adott rá ezt meg azt ,de állandóan előjön lehet a barátnődtől elkaptad?
2009. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Urológus azt mondta, hogy bőrgyógyászhoz menjek. :)

Nincs bnőm. Máshonnan kaphattam el.

2009. dec. 22. 17:12
 6/24 anonim ***** válasza:

a péniszed a gombás? ha igen akkor nemtom:D mertha nem a pénisz akkor azt szokták ecetes vízzel kezelni és attól előbbutóübb elmúlik. de a péniszedet azért ne áztasd ecetes vízbe:D

naszóval kipróbálhatod még a betadine krémet van aki arra esküszik a canesten helyett, merthogy erős gombaölő, csak másfajta. betadine hüvelykúp is létezik nőknek, az kiírt belőlük mindent. sztem próbáld ki a betadine kenőccsel való kenegetést. gyógyszertárban vénynélkül kb 700 ft.


gombára lehet gyógyszert szedni, de aztcsak orvos írhatja fel.


vanmég a gréfrutmag csepp, azt nemtom lehet e vele a péniszt lemosni, de aztis szokták nőknek ajánlani gombára.

2009. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hali!


Azon gondolkodom, hogy ez itt vmi higiéniai probléma lehet...

1.) Minden nap fürdesz?

2.) fürdéshez mit használsz?

3.) Minden nap tiszta alsógatyát/boxert veszel fel?

4.) A lakásban, szobádban ahol élsz tisztaság van és higiénia?

5.) Éjszaka miben alszol?

6.) Alvóhelyed mennyire higiénikus?

7.) Rendszeresen cserélsz ágyneműt? (1-2 hetenet)

8.) Koszos kézzel hozzányúltál-e vmikor te ill. vki más a dákódhoz?


A dákód jelenleg helyileg hol és milyen tüneteket produkál? (Fityma, makk, bőr, ill. a makkfelszínen a szmegma színe, érzékenysége, esetleges fura szaga,... stb.)



Sem az urológus, sem a bőrgyógyász... Menj a Bőr- és Nemi beteg gondozóba. Ott foglalkoznak majd a te problémáddal.

Ha a doki legközelebb csak januárban rendel, miért nem kérdezel meg a gyógyszertárban egy gyógyszerészt? Jó, le7 hogy égő lenne, de az eredmény érdekében légy férfi, nyelj egyet és kérdezd meg, ha ez gondot okozna.

A két felírt gyógyszert miért hagytad abba?



Várom a válaszokat. segíteni csak úgy tudok, ha tudok...


Üdv: EE

2009. dec. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

... előző hozzászóláshoz csatolom...


+1.) a kezeddel tiszta körmökkel nyúlsz a dákódhoz?

+2.) Rendszeresen cseréled a törölközőidet?

+3.) Amikor törölközöl először a fütykösödet, vagy a lábadat (talpadat, lábujjaidat törlöd meg)?

2009. dec. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen, rendszeresen fürdök szappannal és tiszta boxert húzok mindennap bármily meglepő is. :D Tisztaság uralkodik a szobámban is és boxerban alszok. Nem emlékszem ilyenre, hogy koszos kézzel hozzányúltam e.


A makkomon illetve a farkam tövénél vannak piros foltok. nincs szaga, se váladékozás sincs.


A két felírtgyógyszert meg azért hagytam abba, mert a doki azt mondta 3 hétig használjam. Használat után látszólag el is múlt, de utána megint előjött.


és mi az, hogy sem urológus sem bőrgyógyász? a bőrgyógyász = a bőr és nemi beteg gondozó fogalmával.

2009. dec. 23. 08:16
 10/24 anonim ***** válasza:

A két gyógyszerrel ezek szerint az a baj, hogy csak tüneti kezelés volt, az okát nem szüntette meg a bajodnak.



A bőr és nemibeteg gondozó, az speciálisan ezekre a problémákra szakosodott.

Egyszer vittem el oda egy gyereket, akinek a testhajlataiban, meg a talpán, a zacskóján voltak piros foltok és rettenetesen büdös volt amellett meg vakarózott és elegem lett. Ott meg megoldották. Kiírtak neki közgyógyra vmi helyben kotyvasztott krémet meg vmi púdert és rövid időn belül rendbejött, elmúlt. Azért is mdom, menj el még ma a patikába és kérdezz rá valami alternatívára, hogy januárig kihúz6sd, akkor meg nó vacila, irány a bőr- és nemibeteg gondozó.



EE

2009. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!