Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van jó potencianövelő 40...

Van jó potencianövelő 40 feletti férfiaknak, ami nem csak merevedéssegítő, hanem izgalom és vágyfokozó?

Figyelt kérdés

45 vagyok,vannak gondjaim e téren.Legutóbb a Vigrax-ról olvastam,de sok ilyesmi létezik még.

A Viagráról azt írják/mondják,hogy semmit nem ér,ha nincs meg a szexuális izgalom.

Úgy veszem észre,hogy nekem az is problémám,hogy kevés,vagy nincs vágy,izgalom.

Ezért olyasmi szer után érdeklődöm,ami vágyfokozó is.Létezik e valami ilyen,akinek van tapasztalata,tudna segíteni,megköszönném a válaszát.



2014. ápr. 22. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden kérdésnél van legalább egy idióta válaszoló,de hát ez van :)
2014. ápr. 22. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Normális vagy te hogy így reagálsz??


F.szom! Segítenék mert jól van, szerencsétlen férfitársam vagy, erre leszólsz.. akkor ilyen vagy, meg is érdemled a bajod..


Bunkó.

2014. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jól van,bocsi! :)

És tényleg köszi,de mi az a szexcsikung iskola,meg ilyenek?

Kinek van ideje ilyenre?

2014. ápr. 22. 19:54
 5/9 Querocha ***** válasza:

A legjobb vagyfokozo a rendszeres testmozgas, pl. sulyzozas es futas.

Emellett ajanlani tudom vagyfokozot, masneven afrodiziakumot ilyen a tribulus terrestris, masneven kiralydinnye. 100 db kapszula 3200Ft korul mozog, provitamin.hu

A masik ami az erekcioval kapcsolatos, az a L-Arginin, ami az erek verellatottsagat javitja, kokemeny merevedesed lesz tole, ennek az ara kb. 2000 Ft korul van.

Ja es ha dohanyzol, hagyd abba azonnal!

2014. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kinek van ideje ilyenre?


Mivel ma sikerült elérni, hogy az emberek több mint 90%-a rabszolgaként éljen, minimális pénzért rengeteget dolgozzon, a 'szabad' időnkben is kötelességeink legyenek így nem azt állítom hogy simán, mindenkinek van ideje, viszont muszáj az egészségünkre időt szakítani. Vagy a megmaradó szabad időnket is elveszítjük orvoshoz járással, gyógyszerért kuncsorgással.

2014. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Querocha ***** válasza:
Erdekes lehet ez az intim torna, majd beleasom magam ebbe.
2014. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazad van a súlyzózásban :D Az szerintem is jó cucc :)
2014. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit én is ajánlanék az az arginin.:) A vágy pedig az agyadban lesz szerintem azt tudatmódsítószerrel tudsz előidézni, nem gyógyszerekkel táplálékkiegészítőkkel.:D Amiket persze nem ajánlok.:)
2014. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!